spektakl

Teatr Tańca Terpsychora - Dziadek do orzechów

spektakl

Teatr Tańca Terpsychora - Dziadek do orzechów

Teatr Tańca Terpsychora - Dziadek do orzechów - Bilety na spektakl teatralny

Dawno, dawno temu w pewnym miasteczku spadł długo wyczekiwany przez dzieci śnieg. Goście radośnie spieszyli do domu radcy. Jak co roku, wraz z żoną przygotował wspaniałe bożonarodzeniowe przyjęcie z piękną choinką w salonie i prezentami dla dzieci. Ich córka Klara miała w tym roku otrzymać wyjątkowy podarunek od ojca chrzestnego Drosselmeyera - drewnianego dziadka do orzechów. Ukryty pod choinką czekał na swoją nową właścicielkę. Czy właśnie tajemniczo do nas mrugnął? Czy to tylko złudzenie?
Teatr Tańca Terpsychora zaprasza na magiczny spektakl pt. "Dziadek do orzechów" na motywach baletu do muzyki Piotra Czajkowskiego. Spektakl łączy w sobie różne style i konwencje: taniec klasyczny, współczesny oraz historyczny.
W spektaklu zaprezentują się również grupy dziecięce Młodego Teatru Tańca Terpsychora.

Przyjdźcie z całą rodziną do Nowohuckiego Centrum Kultury (al. Jana Pawła II 232) i dajcie się porwać do krainy, w której zabawki ożywają, Wieszczka Cukrowa zaprasza do tańca, a dziecięce marzenia stają się rzeczywistością!

Reżyseria i inscenizacja: Maja Zawada, Agnieszka Stawicka

Choreografia: Maja Zawada, Agnieszka Stawicka, Zuzanna Nachyła, Julia Chudzik

Choreografia walk: Rafał Rodzaj

Przygotowanie baletowe: Ewa Kalita-Garstka

Scenografia: Marta Stawicka

Reżyser światła: Agnieszka Stawicka

Produkcja: Konrad Zawada

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Teatr Tańca Terpsychora - Dziadek do orzechów

Spektakl dużo bardziej przystępny niż oryginalne baletowe wersje. Przepiękne kostiumy i scenografia. Miło patrzeć jak spektakl ewoluuje z roku na rok. Wszyscy byli zachwyceni, od przedszkolaków po emerytów!
Magiczne przedsięwzięcie, wszyscy goście bardzo zadowoleni, piękny spektakl
Bajkowy spektakl, bardzo polecam
Bardzo nam się podobało, fajna scena, dużo miejsca na widowni, nie przepełniona sala, doskonałe nagłośnienie. Sam spektakl bardzo barwny, fajne kostiumy. Widać też, że włożono dużo pracy w jego wystawienie. Będę bywała pozdrawiam
Cudowny spektakl, idealnie wprowadzający nas w przedświąteczny, zimowy nastrój. Piękne stroje oraz scenografia. Pas de deux wykonane na najwyższym poziomie!! Przepiękna para królewska. Polecam
Bardzo piękny spektakl!
Wspaniały spektakl nie tylko dla najmłodszych! Piękne stroje i dekoracje. Cieczące oko choreogriafie zatańczone na najwyższym poziomie. Miłym akcentem było zaangażowanie najmłodszych tańcerzy w spektakl. I wisienka na torcie w postaci końcowego pas de deux. Po prostu bajka!
Świetny występ! Polecam serdecznie!
Piękny spektakl! Jestem pod wrażeniem jakością i ilością dekoracji, kostiumów oraz scenografii.
Wspaniałe przedstawienie. Piękne dekoracje, profesjonalnie przygotowany występ- włączając przygotowanie dzieci tańczących w spektaklu. Fakt,że spektakl jest odpowiedni dla dzieci od 4 r.ż. nie znaczy jednak,że każde dziecko powinno je oglądać- chwilami niektóre dzieci na widowni były bardzo głośno uniemożliwiając oglądanie spektaklu, kopały siedzenia, przeszkadzały a rodzice głośno komentowali/tłumaczyli dzieciom elementy występu.
Wspaniały spektakl! Przepiękne kwiaty i śnieżynki ❤
Dobrze przygotowane przedstawienie, skromna, ale w zupełności wystarczająca scenografia dopełniała świetną oprawę taneczną :) bardzo dobrze spędzony czas :) a muzyki ze sztuki nie moglem przestać nucić do chwili aż nie zasnąłem :) polecam :)
Profesjonalne wykonanie. Polecam na miłe spędzenie popołudnia.
Cudowne przedstawienie. Piękna Królowa.
Wyjątkowy spektakl. Kilkadziesiąt występujących osób. Mnóstwo włożonej pracy.
Świetnie się bawiłam :)
Malowniczo roztańczone widowisko
It was truly brilliant performance!! Excellent!
Gorąco polecam. Piękne kolorowe przedstawienie, wspaniala choreografia. Bylam juz raz dwa lala temu i za rok znowu pójdę.
Piękny spektakl, piękne stroje, dużo włożonej pracy...efekt cudowny.
Było magicznie ;)))) 🤭🤗😍
Fantastyczny spektakl, szczególnie pas de deux, genialna para królewska
Wspaniały występ, niezapomniane wrażenia!
Występ był przecudowny, tancerze niezwykle zaangażowani. Bardzo mi się podobało będę na pewno chodzić częściej na występy tej grupy!❤️
Piękny występ, jak najbardziej się jeszcze wybiorę! :))
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl