spektakl

Dzień Dziecka w CST – Spektakl Darklena / Hoteloko 04.06.2018

spektakl

Dzień Dziecka w CST – Spektakl Darklena / Hoteloko 04.06.2018

Dzień Dziecka w CST – Spektakl Darklena / Hoteloko 04.06.2018 - Bilety na spektakl teatralny

Już dzisiaj zapraszamy na Dzień Dziecka w CST, który odbędzie się 4 czerwca. Naszą propozycje kierujemy do uczniów klas IV-VI.
Co przygotowaliśmy?
Tym razem, w ramach oferty dla dzieci, zapraszamy na premierowy spektakl teatralno-taneczny poruszający temat tolerancji pt. DARKLENA.

Zapraszamy dzieci i młodzież, zapraszamy dorosłych.

DARKLENA / HOTELOKO movement makers / SPEKTAKL DLA DZIECI
WOJCIECH GRUDZIŃSKI / AGATA ŻYCZKOWSKA

Premiera realizowana w ramach Programu Koprodukcji Centrum Sztuki Tańca w Warszawie we współpracy z Promem Kultury Saska Kępa.

Koncepcja / dramaturgia / reżyseria / wideo: Agata Życzkowska
Choreografia: Wojciech Grudziński
Współpraca choreograficzna: Joanna Chitruszko
Wykonanie: Joanna Chitruszko, Agata Życzkowska, Bastian Knober-Żebrowski
Koprodukcja: Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers / Prom Kultury Saska Kępa / Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

„Darklena” to spektakl teatralno-taneczny dla dzieci i młodzieży w wieku 10-13 lat, dotykający tematu tolerancji. Opowieść o chłopcu, który lubi gry komputerowe i piłkę nożną, ale lubi też tańczyć. Pewnego dnia, kiedy budzi się rano i szykuje do szkoły, nagle wszystko dzieje się inaczej niż codziennie. Nieoczekiwanie pojawia się także tajemnicza Darklena.

Aktorka i reżyserka Agata Życzkowska oraz tancerz i choreograf Wojciech Grudziński spotykaj się w pracy po raz trzeci. Poprzednie ich spektakle skierowane do dorosłych: „Moi przyjaciele tańczą” i „Absolutely Fabulous Dancers” zrealizowali jako HOTELOKO movement makers wraz z Magdaleną Przybysz.
Uważają, że metody pracy z ciałem mogą doskonale wzbogacić teatr, a techniki aktorskie poszerzyć warsztat tancerza. Konsekwentnie kontynuują poszukiwania w tym kierunku i tym razem postanowili wspólnie zrealizować spektakl dla dzieci i młodzieży. Zaprosili do współpracy tancerkę i performerkę Joannę Chitruszko oraz młodego 10-letniego tancerza Bastiana Knober-Żebrowskiego, który od szóstego roku życia tańczy w formacji MBB Warszawa (mistrz świata w Latin Show Ateny 2017).
Więcej info: www.fundacjarozwojuteatru.pl

Organizatorzy: Fundacja Artystyczna PERFORM, Fundacja Rozwoju Teatru ‘NOWA FALA’ / HOTELOKO movement makers

Projekt współfinansuje m. st. Warszawa

Partnerzy: Dom Kultury Kadr / Prom Kultury Saska Kępa / Teatr Baza

Patronat medialny: miastodzieci.pl, portal taniecPOLSKA.pl, TVP Kultura, e-teatr, teatr dla was.pl, miesięcznik TEATR, RDC, Warsawholic, TANIEC.

Współpraca: Centrum w Ruchu, Fundacja Burdąg, Fundacja B’cause, Fundacja Ciało/Umysł, Fundacja Ciało się, Fundacja Movementum/Warsaw Dance Department, Fundacja „Myśl w Ciele” / Warszawska Pracownia Kinetograficzna, Fundacja Rozwoju Tańca „Eferte” / Mufmi Teatr Tańca, Fundacja Scena Współczesna / Teatr Tańca Zawirowania, Fundacja Sztuka i Współczesność, Fundacja Sztuki Tańca, Fundacja Tradycji i Transformacji Sztuki / Teatr Tańca NTF, Stowarzyszenie „Akademia Umiejętności Społecznych”/ Teatr Limen Butoh, Stowarzyszenie i Kolektyw Artystyczny Format ZERO, Stowarzyszenie Ja Ja Ja Ne Ne Ne / TukaWach, Stowarzyszenie Strefa Otwarta / Warszawski Teatr Tańca, Stowarzyszenie Sztuka Nowa.

Centrum Sztuki Tańca w Warszawie
Siedziba 2017-2019: Dom Kultury Kadr
ul. Przemysława Gintrowskiego 32
02-697 Warszawa

Dokładny program i szczegółowe informacje na stronach:
www.centrumsztukitanca.eu
http://www.dkkadr.waw.pl/k/repertuar/
Facebook: www.facebook.com/cstwarszawa
Instagram: https://www.instagram.com/centrumsztukitancacst/
Twitter: https://twitter.com/CSTwWarszawie

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie

Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Sztuki Tańca w Warszawie / CST wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CST, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CST informuję organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Dzień Dziecka w CST – Spektakl Darklena / Hoteloko 04.06.2018

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl