spektakl

Edukacja Rity

spektakl

Edukacja Rity

Edukacja Rity - Bilety na spektakl teatralny

Występują:
Katarzyna Ucherska
Piotr Fronczewski

Kameralna, dwuosobowa wersja mitu o Pigmalionie (na podstawie którego powstała powieść George’a Bernarda Shawa „Pigmalion”, a następnie słynny musical „My Fair Lady”).

„Edukacja Rity” to historia spotkania dwojga ludzi, których pozornie dzieli wszystko.

Ona – młoda fryzjerka z niezamożnej rodziny marzy o wyrwaniu się do lepszego świata i dlatego zostaje studentką uniwersytetu otwartego . Tam trafia na Niego – nadużywającego alkoholu, doświadczonego profesora literatury. Ona to wulkan energii, entuzjazmu i młodzieńczej otwartości. On - niespełniony poeta, zamknięty w sobie, zgorzkniały i zrezygnowany.

Wkrótce okaże się, że ta przypadkowa znajomość nieoczekiwanie zmieni ich oboje…

Mądre i zabawne dialogi, wybitni Aktorzy i Reżyser z poczuciem humoru to wszystko składa się na spektakl, który bawi, wzrusza i skłania do refleksji.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edukacja Rity

spektakl podobał mi się oraz mojemu towarzystwu ,gra aktorów wspaniała.Kto nie widział powinien zobaczyć.
Świetna sztuka, doskonały warsztat aktorski.
Wraz z żoną 50 lat po ślubie uraczyliśmy się spektaklem w wyśmienitej obsadzie i wspaniałą grą aktorów. Ponadto scenografia jaki i wyrazista reżyseria dopełniły wspaniałych wrażeń. Dziękujemy.Barbara i Bernard
Cudowne przedstawienie i genialne wykonanie.
warto :) Dużo, czasem smutnego, humoru; świetna obsada; mimo upływu dekad nie traci na aktualności
Bardzo dobry spektakl
Wspaniały spektakl. Pod każdym względem. Aktorzy w świetnej formie. Sztuka zacna. Miejsce też. To musiał być sukces. Polecam i zachęcam.
Świetny spektakl! Pełny humoru jak i przemyśleń, pełen energii i pasji. Jak najbardziej warty przeżycia.
Wspaniałe!!!
Świetna gra aktorów.Sztuka odprężyła mnie , zabawnagra aktorkiRity.
Świetny spektakl. Aktorzy wspaniali zwłaszcza pan Piotr Fronczewski.
Każda minuta dobrze zainwestowana.
otogregor 05.02.2018 20:30
Rola Rity - świetna, niby Profesor odgrywa główną rolę, ale dla mnie to rozwój postaci Rity był na pierwszym planie. Piękna, wzruszająca historia. I śmiesznie i czasem smutno, bo to historia o walce z przeciwnościami, stereotypami i własnymi słabościami.
Bardzo polecam - fantastyczna gra aktorska: połączenie kunsztu aktorskiego z młodością i dynamizmem. Do tego wspaniała muzyka i ciekawa scenografia.
Bardzo mile spędzony czas. Sztuka godna polecenia.
Super! Gra aktorska na najwyższym poziomie.
Joanna 31.01.2018 17:00
wspanale przedstawienie zderzenie dojrzalego aktorstwa z mlodym pokoleniem ! super! gratulacje ! prawdziwa uczta dla ducha brawo WY!
Piotr Fronczewski - bezkonkurencyjny, jak zawsze. Katarzyna Ucherska nieznana mi wcześniej - bardzo pozytywne zakoczenie. Trochę śmiechu, trochę zadumy. Warto było.
Fantastyczne przedstawienie!
Pan Fronczewski jak zwykle bezkonkurencyjny chociaż towarzyszaca mu, bardzo mloda, aktorka swietnie "udzwignela" swoja nielatwa role za co należy jej niewątpliwie pogratulować. Warto zobaczyc
REWELACJA !!! Gra młodziutkiej Katarzyny Ucherskiej u boku Mistrza Piotra Fronczewskiego, na bardzo wysokim poziomie. BRAWO !!! Dziękuję za doskonałą ucztę !!!
Fronczewski powalił mnie na kolana. Pierwszy raz widziałam go na żywo. Młoda dziewczyna całkiem fajna. Piękna sztuka, piękne przeżycie teatralne.
Najpiękniejszy spektakl na jakim byłam. Poruszający, głęboki, zabawny!
Bardzo dobra. Mądra. Gra aktorów rewelacyjna. Polecam
Gra aktorska rewelka, mile spędzony czas:)
Bardzo mi się podobało!
Anna Zasłona 13.12.2017 16:31
Chociaż sztuka jest znana i lubiana,w tym wykonaniu nadal bawi i intryguje...miałam tylko lekkie kłopoty z usłyszeniem pewnych fraz...nie wiem,czy to wina nagłośnienia,czy może problemy ze słuchem...
Bardzo udany wieczór, aktorzy rewelacyjni! Polecam
Spektakl miał gorsze i lepsze momenty, ale ogólne wrażenie jest pozytywne. Stawiam najwyższą ocenę za genialnych aktorów!
Rewelacyjne przedstawienie, bardzo mi się podobało!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl