spektakl

Edukacja Rity - Teatr CoMeta

spektakl

Edukacja Rity - Teatr CoMeta

Edukacja Rity - Teatr CoMeta - Bilety na spektakl teatralny

Arcyzabawna, ale dająca też do myślenia historia kobiety i mężczyzny, których dzieli niemal wszystko: wykształcenie, doświadczenie życiowe, status społeczny i przyzwyczajenia. Jednak kolejne wspólne spotkania, które są głównym motywem sztuki, choć nie łatwe bo oboje należą do dwóch innych światów, otwierają im zupełnie nowe spojrzenie na wiele istotnych spraw: jej na otaczającą rzeczywistość, jemu na swoją dotychczasową egzystencję. Czy skorzystają z tej nieoczekiwanej szansy aby zmienić swoje życie ? Przekonajcie się sami.

Scenariusz: WILLY RUSSEL

Reżyseria, scenografia – Dominik Wendołowski

Muzyka: - Jan Pałys

Produkcja: Białołęcki Ośrodek Kultury

Obsada: Frank - Dariusz Dłużewski, Rita - Dorota Słowikowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Edukacja Rity - Teatr CoMeta

Świetnie przygotowany spektakl, gra aktorów na bardzo wysokim poziomie. I jako bonus wspaniały kontakt reżysera z publicznością. Wyszliśmy bardzo zadowoleni!
Jechałam bez oczekiwań. I miłe zaskoczenie! Sztuka wymagająca myślenia. Dobra, ciekawa. Szacunek dla aktorów i reżysera. Polecam z całego serca.
w opisie było napisane "arcyśmieszna komedia" to "lekkie" nadużycie tego zwrotu. Jeżeli ktoś się nastawia komedię i zrywanie boków to będzie zdziwiony, bardzo zdziwimy może nawet zawiedziony. Choć gra aktorów rewelacyjna
godny zobaczenia spektakl..dużo humoru i refleksji..scenariusz i gra aktorów na wysokim poziomie...gorącą polecam

Polecane z kategorii spektakl