spektakl

Egzamin Sztukmistrza - spektakl familijny

spektakl

Egzamin Sztukmistrza - spektakl familijny

Egzamin Sztukmistrza - spektakl familijny - Bilety na spektakl teatralny

„Egzamin Sztukmistrza” w wykonaniu teatru JO ART SHOW to zaskakujące, tajemnicze i pełne emocji widowisko familijne opowiadające o młodym adepcie sztuk magicznych, który spóźniony dociera na najważniejszy w swoim życiu egzamin. To egzamin, dzięki któremu będzie mógł zostać profesjonalnym magikiem i kuglarzem. Czy wymagająca pani Profesor dopuści młodego magika do egzaminu?
Podczas tego emocjonyjącego egzaminu widzowie zobaczą triki magiczne, lewitujący stół, żonglerkę cyrkową, manipulacje optyczne, sztuczki karciane. A jeśli nasz Młody Adept sztuk magicznych zda egzamin, pojawi się niesamowita magiczna różdżka, która na oczach widzów wyczaruje przepiękne kolorowe obrazy. Dzieci odgrywają tu główną rolę biorąc aktywny udział w spektaklu czarując wspólnie z iluzjonistą. To od nich w dużej mierze zależy sukces młodego kuglarza.
„Egzamin sztukmistrza” to wspaniała zabawa, moc radości i śmiechu, połączona z niesamowitymi sztuczkami magicznymi oraz najnowocześniejszą technologią ledową i wizualną.
To dopiero początek magicznej podróży ! Do zobaczenia!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Egzamin Sztukmistrza - spektakl familijny

Występ podobała się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Dzieci chętnie brały udział w zlecanych zadaniach. Duża dawka pozytywnego humoru. Świetnie spędzony czas. Polecam
Sztukę oglądał 10-latek. Bardzo mu się podobało, szczególnie pokazy laseru. Aktorzy bardzo dobrze graja, muzyka znana młodym słuchaczom (np. motyw z filmu Piraci z Karaibów). Fajny kontakt aktorów z publicznością. Może ciut za długa (60 minut), widzieliśmy, że szczególnie młodsza część widowni już nie była zainteresowana spektaklem
Super występ! Dzieci zachwycone!
Sztuczki dla dzieci, więc wiele się nie spodziewałem. Ale dałbym dużo więcej, gdyby nie ta profesorka od magii. Osobiście byłem zażenowany końcowym występem Pani, która usiłowała rzucić dowcip polityczny na temat J. Kaczyńskiego. Miejsce? Czas? Tu? Do dzieci? Polityka to nie na Twoją głowę młoda damo. Potwierdziłaś tylko, że pasujesz głównie do tanich kabaretów. Koniecznie z obszerną sceną na poruszanie.... Niestety, zerowej gwiazdki dać się nie dało więc jest jedna.
tata Liwii i politolog 24.11.2019 21:52
Super przedstawienie , dla małych i dużych.Polecam.
Super występ dla całej rodziny
Bardzo fajny spektakl dla dzieci. Polecam!

Polecane z kategorii spektakl