spektakl

Eko Senior - spektakl teatralny

spektakl

Eko Senior - spektakl teatralny

Eko Senior - spektakl teatralny - Bilety na spektakl teatralny

Przed wawerska publicznością kolejny brawurowy spektakl Teatru Warszawa +50. Aktorki-amatorki przygotowują przedstawienia, które choć o poważnych tematach dają okazję do chwili wytchnienia.

Sztuka pokaże świat widziany oczami współczesnego seniora, który musi radzić sobie z koniecznością zmiany dotychczasowych przyzwyczajeń oraz wieloma dylematami i wątpliwościami dotyczącym ekologii na co dzień. Celem artystów jest stworzenie wielowarstwowego portretu człowieka osadzonego w realiach współczesności, a zakorzenionego mentalnie w poprzednich dekadach, zmuszonego do oceny siebie i innych przez pryzmat „bycia eko”. Sztuka w sposób tragikomiczny, zabawny, a także ciepły i wzruszający poruszy uniwersalną problematykę związaną ze społeczną wiarą w ewolucyjny postęp ku lepszemu w kontekście zmieniającej się definicji „ekologicznego stylu życia”.

TEATR WARSZAWA +50 to amatorska grupa teatralna prowadzona przez twórców z TEATRU ME/ST. Członkami grupy są osoby powyżej pięćdziesiątego roku życia, które pragną rozwijać się przez udział w intensywnych warsztatach aktorskich, dramatopisarskich oraz muzycznych. W trakcie kilkumiesięcznej pracy powstaje spektakl teatralny, który po premierze jest wielokrotnie prezentowany na warszawskich scenach. Opiekunami artystycznymi działań Teatru Warszawa+50 są profesjonalni twórcy z Teatru ME/ST: Magdalena Engelmajer i Szymon Turkiewicz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Eko Senior - spektakl teatralny

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl