spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO-KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO (sobota),

spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO-KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO (sobota),

FESTIWAL 321 IMPRO-KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO (sobota), - Bilety na spektakl teatralny

MORDERSTWO W IMPROEKSPRESIE

KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO

Wieczorem „Improekspres” zabierze nas w świat improwizowanego kryminału, w którym głównym kierownikiem będzie gość specjalny, znakomita pisarka KATARZYNA GROCHOLA, a podróżnymi AB OVO Teatr Improv.

Czyż to nie piękne, kiedy przypadkowe spotkanie przeradza się w artystyczną współpracę? Tak było w tym przypadku. Wspaniała pisarka Katarzyna Grochola najpierw podejrzała rozgrzewkę grupy teatralnej AB OVO przed spektaklem, a później zobaczyła Ich na scenie. To spotkanie, a właściwie rozmowy, którym nie było końca, zaowocowały tą niezwykłą propozycją ze strony teatru.

Jak to się dzieje w improwizacji, będziemy podglądać: Katarzynę Grocholę, piszącą kryminał i aktorów sprawdzających na żywo, jak wątki powstałe w wyobraźni pisarki rozwiązują się na scenie. Ona będzie więc „na żywo” pisać , Publiczność będzie jej podpowiadać niczym duchy wielkich pisarzy, a Oni będą to przedstawiać. „Morderstwo w Improekspresie” będzie więc pełne zwrotów akcji, która może tak szybko ulec zmianie, jak szybko wyrywa się kartki z maszyny do pisania i wyrzuca je do kosza. Zawsze jednak pisarz może kartkę z kosza wyjąć i do niej powrócić. To trzeba koniecznie przeżyć!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FESTIWAL 321 IMPRO-KATARZYNA GROCHOLA & AB OVO (sobota),

Wspaniały pokaz kreatywności! Zabawa wyborna, dobra organizacja. Na pewno wezmę udział w festiwalu w przyszłym roku.
Super zabawa, łzy ze śmiechu!!!!!
Genialne przedstawienie Genialna improwizacja Kasia Grochola genialna

Polecane z kategorii spektakl