Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO- Stacja Gwarno i Tłumno (niedziela),

spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO- Stacja Gwarno i Tłumno (niedziela),

FESTIWAL 321 IMPRO- Stacja Gwarno i Tłumno (niedziela), - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

IMPRO ODJAZD – STACJA GWARNO I TŁUMNO

Stacja „Gwarno i Tłumno” będzie gościć aż 3 znakomite zespoły impro: BCA FLASH, TEATR LUKLA oraz NIPLODRAM.

BCA FLASH

SPEKTAKL PSY I KOTY

Łapy, łapy cztery łapy, a na łapach i pies, i kot i dużo dziejowego hejtu między nimi. Konflikt dominuje relację tych dwóch gatunków, albo przynajmniej tak się wydaje nam – ludziom, którzy z hejtu uczynili swój sport, jeśli nie narodowy, to z pewnością gatunkowy.

Wskakujemy na główkę do wrzącego kotła, gotowi na sprawdzenie tego czy ugotujemy się na gorącą, kipiącą zupę, czy też uleci z nas cała para. Następnie leciutcy, wolni od wszelkich przywiązań, podzielimy się miłością z całym światem i z widownią 321 Impro – znajdującą się najbliżej pola naszego oddziaływania.

TEATR LUKLA

HISTORIE, KTÓRYCH NIE ZNAMY – SPEKTAKL IMPROWIZOWANY

To spektakl w 100% oparty na sugestiach publiczności. Improwizacja teatralna pozwala opowiadać historie, tworzyć postacie, relacje, kreować świat, bawić, wzruszać i zadziwiać. Doświadczenia życiowe widzów, biorących udział w przedstawieniu oraz bogata przeszłość teatralna aktorów w połączeniu z „impro” to swoisty eksperyment, do którego chcemy zaprosić widzów. Spektakle improwizowane są każdorazowo wyzwaniem, skokiem na „głęboką wodę”. Przed ich rozpoczęciem nikt (nawet aktorzy) nie wie, co się wydarzy, jakie tematy zostaną poruszone, jakie historie opowiedziane i jakie tajemnice ujawnione. Scena i widownia powołują do życia bohaterów, którzy następnie mierzą się z problemami, rozwiązują je lub są nimi przygniatani. Wytwarza się energia, która spaja aktorów i widzów, łączy przestrzeń iluzji teatru z przestrzenią życia.

NIPLODRAM

Uwielbiamy snuć opowieści – krótkie lub długie, absurdalne lub codzienne, miłosne, przygodowe oraz te wymykające się wszelkim konwencjom. Dlatego na 321Impro opowiemy Wam jedną historię. Poznacie bohatera i jego słabość, zobaczycie, jak męczy się ze światem i z samym sobą, jak inni męczą się z nim, jak upada i traci nadzieję, aż w końcu jak staje nad przepaścią i już nie będzie miał wyjścia… Może nawet zakończymy tę historię. To będzie zależało od was!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: FESTIWAL 321 IMPRO- Stacja Gwarno i Tłumno (niedziela),

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl