spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO- Szybka Kolejka Weselna (niedziela),

spektakl

FESTIWAL 321 IMPRO- Szybka Kolejka Weselna (niedziela),

FESTIWAL 321 IMPRO- Szybka Kolejka Weselna (niedziela), - Bilety na spektakl teatralny

SZYBKA KOLEJKA WESELNA

BUM BUM ORKe STAR & BARTOSZ GAJDA

Podróż festiwalowa zakończy się wieczorem na stacji „BUM BUM” , gdzie dojedziemy „Szybką kolejką weselną”. Na dworcowej scenie zobaczymy przedstawicieli grup uczestniczących w festiwalu, głównym wodzirejem będzie BARTOSZ GAJDA, a z megafonów rozbrzmiewać będzie muzyka BUM BUM ORKeSTAR, która nieprzypadkowo będzie „zbierać do kapelusza”.

Przedstawiciele grup uczestniczących w nim wraz z niesamowitymi muzykami Bum Bum Orkestar zaimprowizują dla publiczności …wesele. Nad całością niczym kierownik pociągu, a właściwie wodzirej czuwał będzie znany komik Bartosz Gajda. Kto wziął właśnie ślub, kto jest kim na weselu, kto jest od strony Panny Młodej, a kto od Pana Młodego zadecyduje Publiczność. Akcja czyli wesele toczyć się będzie na … dworcu. Nie zabraknie więc szybkich kolejek. Będzie przaśnie, wesoło, smutno, głośno, tanecznie i śpiewająco. Czy miłość przetrwa ? Tego dowiemy się, przychodząc na to jedyne i niepowtarzalne przedstawienie. Taki spektakl jest jak prawdziwe wesele, zdarza się tylko raz w życiu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje FESTIWAL 321 IMPRO- Szybka Kolejka Weselna (niedziela),

Nie zawiodłam się na "Szybkiej kolejce weselnej", gdyż była energetyczna, zabawna, goście ze Słowenii pełni młodzieńczej werwy wspaniale współgrali z kolegami z Polski. BUM BUM ORKeSTAR & BARTOSZ GAJDA była REWELACYJNA, śmiało mogłaby występować w filmach Emira Kusturicy. Szczególnie w filmie Czarny kot, biały kot.

Polecane z kategorii spektakl