spektakl

"Fabryka prezentów" - spektakl teatralny

spektakl

"Fabryka prezentów" - spektakl teatralny

"Fabryka prezentów" - spektakl teatralny - Bilety na spektakl teatralny

Czy wiecie, że każdy Wasz list do Świętego Mikołaja trafia w pierwszej kolejności do Fabryki Prezentów? Tak właśnie się dzieje i dlatego zawsze pod choinką znajdujecie wymarzone zabawki. Dlaczego są dokładnie takie jak chcieliście? Ponieważ zostały zrobione specjalnie dla Was w wyjątkowej maszynie Skrzata Śpiocha. No właśnie! Śpiocha! A co się stanie jeśli Skrzat zaśpi i pomiesza składniki? Czy wasze prezenty będą zgodne z oczekiwaniami? Może się zdarzyć, że żołnierzyk zacznie tańczyć niczym baletnica, piesek zacznie maszerować jak prawdziwy żołnierz a baletnica szczeka. Wtedy musi wkroczyć sam Święty Mikołaj! Ale to nie koniec tej historii. Musicie zobaczyć i usłyszeć ją sami.

Piękna, roztańczona i rozśpiewana baśń świąteczna pt. „Fabryka prezentów” to wesoła opowieść od 3 do 103 lat, która wprawi Was w gwiazdkowy nastrój.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Fabryka prezentów" - spektakl teatralny

dzieci się śmiały ale spektakl średni a na widowni bałagan z krzesełkami
Świetny spektakl dla dzieci i dorosłych 😉 Wszyscy zachwyceni, napewno jeszcze skorzystamy 😀
WioleTa 04.02.2019 11:43
Szanowni Państwo. To najgorszy spektakl dla dzieci na jakim byłam. Jestem nauczycielem, który wiele przedstawień i spektaklów widział, natomiast takiego wydarzenia nigdy! Już od początku organizacja fatalna, brak krzeseł, źle obliczone miejsca - najmłodsze dzieci (żłobkowe musiały czekać i siedzieć po dwoje na jednym miejscu). Konwencja spektaklu fatalna. Scenografia niedopracowana. Gra aktorska - żenująca; podniesiony głos Mikołaja, gdzie dzieci siedzące na widowni ze zdziwienia pytały: "Dlaczego ten Mikołaj krzyczy?" - dramat. Scenariusz: miałam poczucie, że poniża dzieci, bo traktuje je jako istoty nic nie rozumiejące, poprzez skrajnie infantylne i niewychowane zachowanie elfa. Zamiana baletnicy w psa z niedopasowanym kostiumem, to lekka przesada. Takiego dramatu dawno nie przeżyłam, a robienie z dzieci istot innych niż ludzie i nie przekazywanie, poprzez sztukę, podstawowych wartości i tradycji, poprawnego zachowania i taktu, jest niedopuszczalne. Niestety wokal elfa... brak słów (tu pochwała dla osoby grającej żołnierza - ratował całe przedsięwzięcie). Jestem oburzona i każdemu odradzę ten spektakl. Jest mi przykro, bo teatr HUTA jest naprawdę dobrym miejscem i proszę, Szanowni Państwo, nie bierzcie wszystkiego, co jest pod ręką do wystawienia. Zawsze będę walczyła i broniła dzieci, ich estetyki i poczucia godności oraz miejsc, w których mogą się czegoś nauczyć, coś "wynieść" ze świata artystycznego. Nie każde dziecko, w swoim środowisku, ma odpowiednie i poprawne przykłady, a to właśnie TEATR jest takim miejscem, które pokazuje i nadaje bieg wartościom oraz wyznacza priorytety. Z wyrazami szacunku.
eNKa 02.02.2019 20:23
Super spektakl.
Polecam wszystkim dzieciom :)
Zuza 10.12.2018 14:10
Spektakl bardzo mi się podobał. Znakomity. Uwagi mam do części związanej z rozdawaniem prezentów. Rodzice kłębią się przy scenie blokując dostęp nie swoim dzieciom do niej.
Bardzo zabawna historia, dzieci były zadowolone, zapewne skorzystamy jeszcze nie raz :)
malibu664 09.12.2018 13:28
Wszystko na najwyższym poziomie ! Dziecko zauroczone. Bardzo nam się podobało i czekamy na więcej ;)
Mama Mai 09.12.2018 10:50
Cudowny spektakl ! Polecam !
Magda 09.12.2018 08:33

Polecane z kategorii spektakl