spektakl

Fantazjana Teatr Prym Art

spektakl

Fantazjana Teatr Prym Art

Fantazjana Teatr Prym Art - Bilety na spektakl teatralny

Fantazjana Teatr Prym Art | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Fantazjana” w WCK

W ostatnią niedzielę miesiąca, 31 marca o 16:00 Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza tradycyjnie na Rodzinne Spotkania z Teatrem, w ramach których na wodzisławskiej scenie zaprezentuje się Teatr Prym Art w spektaklu pt. „Fantazjana – niekończąca się historia”.

Spektakl opowiada historię Bastiana, który po śmierci mamy zamyka się w sobie, ma problemy w szkole i nie potrafi porozumieć się ze swoim tatą. Pewnego dnia chowa się w księgarni, uciekając przed prześladującymi go starszymi kolegami ze szkoły. Tam znajduje tajemniczą książkę, dzięki której przeżyje najwspanialszą przygodę w swoim życiu. Nie jest to bowiem zwykła książka, ale pełna magii brama do innego świata. Dzięki niej Bastian przenosi się w krainę Fantazjany, której grozi zagłada… Mały chłopiec okaże się wkrótce jedyną osobą, która może uratować świat fantazji…

Na przedstawienie WCK zaprasza w niedzielę, 31 marca o 16:00. Bilety w cenie 15 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie placówki. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

przedstawienie z morałem, gra interakcyjna z widownią, mały zespół aktorski a wiele ról, przystępna cena za bilet. Tematyka fantastyczna ale nie zabrakło przykładów z rzeczywistości ucznia w szkole dla mnie bomba!!!
Byliśmy zachwyceni występem. Polecamy
Świetna zabawa dla całej rodziny!
Przedstawienie dedykowane głównie dla przedszkolnych dzieci. ( poszłam z 10-latką) . Plus za stroje i efekty specjalne, smok odwzorowany z największą starannością. Szkoda że głównego bohatera nie grał chłopiec ( wiek) . MOja corka stwierdziłą że za dużo piosenek :)

Polecane