Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

"Filiżanka" - spektakl dla dzieci

spektakl

"Filiżanka" - spektakl dla dzieci

"Filiżanka" - spektakl dla dzieci - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Tegoroczny sezon teatralny w Wawerskim Centrum Kultury otwieramy niezwykłym spektaklem "Filiżanka", który prezentowany jest w ramach Festiwalu Warszawa Singera. Zapraszamy starsze dzieci (od lat 8) i młodzież do obejrzenia wzruszajacej historii przyjaźni Idy i Isrulika podczas II Wojny Światowej. Przedstawienie, które zdobyło juz wiele nagród i niezwykłą sympatię warszawskiej publiczności Teatru Kwadrat, powstało na podstawie scenariusza Renaty Struzik i Agaty Struzik-Nawrockiej.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Filiżanka" - spektakl dla dzieci

Piękny, poruszający, dający do myślenia spektakl. Bardzo utalentowane młodziutkie aktorki o niepospolitych głosach. Wojna oczami dziecka. Trudny temat pokazany od strony dziecięcych emocji. Dodatkowym walorem jest piękna autorska muzyka.
Ania_z_Zielonego_Wzgórza 09.09.2019 11:43
Piękny wzruszajacy spektakl.Gra młodych aktorek fenomenalna.Polecam z całego serca i dziękuję że mogliśmy całą rodziną uczestniczyć w tak pięknym przedstawieniu
Aga 09.09.2019 09:45
Wspaniały spektakl, na bardzo wysokim poziomie, aktorki świetnie poradziły sobie na scenie. Piękny w swoim przekazie i swojej prostocie.
Dorota 09.09.2019 08:53

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
14.10.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii spektakl