spektakl

"Flow" Teatru Tańca Memento

spektakl

"Flow" Teatru Tańca Memento

"Flow" Teatru Tańca Memento - Bilety na spektakl teatralny

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na spektakl pt. „Flow” w wykonaniu aktorów z Teatru Tańca Memento. Przedstawienie zostało zaplanowane na 24 czerwca, w czwartek na godz. 17:00.

Spektakl taneczny „Flow” to zabawa barwami, kolorami i wzorami, które są metaforą tego, co czujemy, myślimy, jacy jesteśmy, najogólniej tego, co dzieje się w naszym wnętrzu. Przedstawienie zaprezentuje grupa juniorska Teatru Tańca Memento.

  • Przez nas codziennie przepływają barwne fale. Kiedy nie pozwalamy płynąć temu, co jest w nas stajemy się zamrożeni i pojawia się chaos, kolory zlewają się i giną, wszystko jest rozmyte i staje się czarne. Kiedy wyrażamy siebie, pozwalamy przepływać naszej energii bez oporów. Kolory są wyraźne, piękne i zgrane. Jesteśmy w stanie flow - płyniemy, latamy, kwitniemy – opowiada Małgorzata Karwot, reżyser spektaklu.

Teatr Tańca Memento działa w Wodzisławskim Centrum Kultury od wielu lat. Grupa specjalizuje się w tańcu współczesnym, experimental z elementami street dance. Instruktorami są Małgorzata Karwot i Mateusz Soboszek. W spektaklu zatańczą: Alicja Bańczyk, Natalia Bauerek, Magdalena Chwołka, Malwina Nielaba, Emilia Patas, Vanessa Pawlusińska, Antosia Skorża, Oliwia Stepczuk, Angelika Strączek, Nadia Tomecka.

  • Serdecznie zapraszam na premierę spektaklu „Flow” Teatru Tańca Memento. Jestem przekonana, że przedstawienie dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.

Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Flow" Teatru Tańca Memento

Niesamowity spektakl, profesjonalny taniec, wspaniałe kolorowe stroje, ciekawy temat przewodni, idealnie dobrana muzyka. Występ wzbogacony pięknym śpiewem w wykonaniu dziewczyn z grupy seniorskiej. Cudowne przeżycie artystyczne. Wysoki poziom jak zawsze :-)
Sam spektakl był ZJAWISKOWY, dziewczyny tańczące i śpiewające były BOSKIE , oprawa muzyczna i oświetleniowa no BRAWO...
Świetny występ młodych aktorów, podkład muzyczny, no i wokal Pani, która śpiewała, nawet na koncert bym poszedł. Potrzebujemy takich przedsięwzięć, zarówno młodzież występująca i widzowie. Dziękuję i ogromne Gratulacje dla Pani Małgosi.
Rewelacja! Pięknie wyreżyserowane i zatańczone! Brawo!

Polecane z kategorii spektakl