spektakl

Frania Piorun

spektakl

Frania Piorun

Frania Piorun - Bilety na spektakl teatralny

wstęp: 10 zł, zakup biletu online lub w DK Kadr
sala widowiskowa Broadway

Spektakl, w którym Borsuk Bazyl, Lis Daktyl i Niedźwiedź Melon to pedantyczne zwierzęta, które wiodą życie pełne monotonii i śmiesznych rytuałów. Lęk przed wyimaginowanymi stworami: „zębiratorami”, „szlamiakami” i „ponurami” paraliżuje ich tak, że boją się wychodzić z domu, który jest dla nich kolebką bezpieczeństwa. Wyprawa do ogródka po zapasy jest dla nich nie lada wyczynem. Pomimo że mieszkają razem, czują się samotne. Nieustannie czekają na list od kogokolwiek.
W ich świat wkracza niczym piorun nieokrzesana i arogancka dziewczynka o imieniu Frania, burząc przy tym ich normalny rytm dnia, robiąc bałagan i wprowadzając zamieszanie. Dziewczynka, wędrując do „Lepszego Miejsca”, postanawia zatrzymać się u zwierząt, których denerwują jej złe maniery i kłamstwa.

Obecność Frani okaże się jednak korzystna dla obu stron. Ona spróbuje oswoić zwierzęta ze strachem, one nauczą ją dobrego wychowania. A na koniec wszyscy dowiedzą się, gdzie tak naprawdę jest „Lepsze Miejsce” oraz, co jest najważniejsze na świecie.

reżyseria: Przemysław Jaszczak
scenografia, kostiumy i projekcje: Paweł Brajczewski
muzyka: Krzysztof Domański
występują: Katarzyna Kłaczek, Jakub Grzybek, Kamil Król, Paweł Pawlik

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Frania Piorun

Bardzo fajne i dowcipne przedstawienie.
Rewelacja! Jeden z lepszych spektakli dla dzieci jaki dotąd widziałam, a było ich sporo. Chodzi zarówno o grę aktorska, przekaż, forme, kostiumy, efekty. forme
Super przedstawienie! Aktorzy bisowali aż 5 razy :)
Bardzo fajny i mądry spektakl, 4,5 latek z uwagą śledził bohaterów. Super :-)

Polecane z kategorii spektakl