spektakl

Frida. Życie Sztuka Rewolucja.

spektakl

Frida. Życie Sztuka Rewolucja.

Frida. Życie Sztuka Rewolucja. - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl o życiu słynnej malarki FRIDY KAHLO.
Jest to pierwszy teatralny projekt inspirowany życiem i twórczością meksykańskiej malarki Fridy Kahlo. W związku ze 110-tą rocznicą urodzin artystki, która przypadła na 2017 rok oraz wystawą jej prac i Diego Rivery w poznańskim Centrum Kultury ZAMEK. Twórcy przygotowali przedstawienie z pogranicza teatru, video art, oraz instalacji.
W roli tytułowej wystąpiła aktorka i malarka Martyna Kliszewska absolwentka wydziału aktorskiego PWST w Krakowie oraz wydziału malarstwa ASP w Łodzi.
Honorowy patronat nad projektem objęła Ambasada Meksyku w Polsce a także Komitet Honorowy w składzie: Edwrad Dwurnik, Rafał Olbiński i Marek Keller.
Jest to wzruszająca opowieść pełna emocji, współczesna w wyrazie i treści a użyte projekcje, to malarskie impresje inspirowane twórczością niezwykłej meksykańskiej malarki.
Podkreślana przez recenzentów oraz gości uroczystej premiery staranność w oddaniu emocji oraz kolorytu i kulturowości Meksyku to tylko jeden z atutów tego niezwykłego spektaklu.

Spektakl kameralny - ograniczona ilość miejsc. Miejsca dla publiczności będą na scenie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Frida. Życie Sztuka Rewolucja.

Świetny skrót z życia Fridy. Jedyny minusik to nagłośnienie.
Warte zobaczenia - miłe ciekawe nienachalne
Pięknie było... Pani Martyna wspaniale oddała emocje... dziękuję za ten wieczór😊. Warto było czekać. Jednak mam niedosyt... Szkoda, że spotkania z Twórcami po przedstawieniu nie było. Szkoda
Spektakl był dobrze przygotowany, ale jego forma nie przypadła mi do gustu.
cudowne przedstawienie
Ciekawy, wciągający, pełen pasji monogram :)
Bardzo dobry spektakl, nietypowy, polecam wszystkim.
Cudowny spektakl'Martynka wspaniała.Ogromny talent.Jestem pod wrażeniem.
super przedstawienie
Nietuzinkowy pomysł i reżyserię dopełniła mistrzowska gra aktorska. Nadal pozostaję pod wielkim wrażeniem całości. Szczerość w przekazie wzruszyła mnie kilkakrotnie i powodowała ciarki na ciele. Jestem pełna podziwu i chylę czoła! Dziękuję za niezapomniany wieczór!
Cudowny, kameralny spektakl. Polecam.
Aktorka bardzo dobrze wcieliła się w rolę Fridy, charakteryzacja, scenografia dobra, filmiki kolorowe. Muzyka niestety mi się nie podobała, z tego względu, że nie miała niczego wspólnego z Meksykiem tylko Hiszpanią.
Mieliśmy wrażenie udziału w szkolnym przedstawieniu. Dykcja! Żeby zagłuszyć doznania, po spektaklu obejrzeliśmy film "Frida" z Salmą Hayek. Polecam ZAMIAST spektaklu.
Bardzo dobra sztuka. Świetna muzyka i rewelacyjna scenografia połączona:')
Milo spedzony czas ze sztuką.

Polecane z kategorii spektakl