Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

GOŁA BABA -monodram Joanny Szczepkowskiej

spektakl

GOŁA BABA -monodram Joanny Szczepkowskiej

GOŁA BABA -monodram Joanny Szczepkowskiej - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Zapraszamy na monodram Joanny Szczepkowksiej "GOŁA BABA", który odbędzie się 24.09.2022 r. o godz. 18.00 w Nowodworskim Ośrodku Kultury.

Monodram a raczej „monokomedia” napisana przez Joannę Szczepkowską grana jest od 1997 roku na scenach całej Polski i w wielu innych krajach. Aktorka gra dwie zupełnie różne kobiety rywalizujące ze sobą jako artystki. Każda z nich rozumie swój zawód inaczej – jedna, idealistka, uprawia sztukę „nieskażoną”, czyli koncert gry na ciszy, wymagający specjalnego stanu ducha publiczności, druga to uosobienie szmiry i bezczelności a jej „sztuka” to prymitywne dowcipy i beznadziejny, pośpieszny streaptease. Obie nawiązują kontakt z publicznością, która nie może pozostać bierna. Spektakl dzieje się tu i teraz, publiczność jest istotnym bohaterem, przez co każde przedstawienie nabiera innego wymiaru. Niespodziewana pointa sztuki stawia widza przed pytaniem czy to z czego się zaśmiewał nie jest też ludzkim dramatem.

24.09.2022 godz. 18.00
Nowodworski Ośrodek Kultury

ul. I. Paderewskiego 1A
Autor: Joanna Szczepkowska
Reż. Agnieszka Glińska
Obsada: Joanna Szczepkowska

Karty wstępu w cenie 50 zł do nabycia w kasie NOK i na biletyna.pl

Karty wstępu ze zniżką na Nowodworską Kartę Familijną i Nowodworską Kartę Seniora do nabycia tylko w kasie ośrodka kultury za okazaniem karty;
Zakupiona karta wstępu nie podlega zwrotowi.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: GOŁA BABA -monodram Joanny Szczepkowskiej

Fantastyczna aktorka, występ fenomenalny, bardzo udany wieczór. Monodram grany od 1997 roku, a jakże aktualny dzisiaj. Polecam.
Lidia 26.09.2022 18:49
Ciekawa, skłaniająca do refleksji sztuka. I do przemyśleń i do śmiechu. Świetna gra aktorska Pani Szczepkowskiej. Polecam, naprawdę warto się wybrać.
Ewa 25.09.2022 11:18
Mistrzostwo świata!!!! Transformacja (aktorsko, wizualnie, itd.) p. Szczepkowskiej z roli Kobiety z parasolką w rolę Gołej Baby majstersztyk. Spektakl niebanalny, zmusza do uważnego słuchania, wyciągania wniosków i… reszta dla kolejnego widza. Gorąco polecam!!! Emocjonalny rollercoaster na widowni gwarantowany :)
KonRadus 25.09.2022 09:30

Polecane z kategorii spektakl