spektakl

Gala Akrobreak 2021

spektakl

Gala Akrobreak 2021

Gala Akrobreak 2021 - Bilety na spektakl teatralny

Gala Akrobreak w WCK już w czerwcu

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na Galę Akrobreak 22 czerwca, we wtorek na godz. 17:00. Podczas imprezy zaprezentują się członkowie sekcji akrobatyki tanecznej pn. Akrobreak działającej w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego w WCK.

„Akrobreak” to zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA, skierowane do dzieci i młodzieży zainteresowanych treningiem akrobatycznym i break dance’m. Prowadzone są w trzech grupach zaawansowania: rekreacyjnej, standard i masters.

  • Cieszę się, że po raz pierwszy w Wodzisławskim Centrum Kultury możemy przed publicznością zaprezentować efekty naszej ciężkiej pracy. Jestem niezwykle dumny ze wszystkich moich tancerzy. W niedługim czasie osiągnęli już bardzo dobry poziom, o czym będzie się można przekonać już pod koniec czerwca – mówi Marcin Kost, trener Akrobreak.

Zajęcia „ Akrobreak” to niepowtarzalna okazja do szlifowania i rozwijania swoich umiejętności pod okiem doświadczonego i utytułowanego instruktora. Marcin Kost łączy swoją wiedzę taneczną i akrobatyczną, a także kreatywność w najbardziej zaawansowane techniki treningowe wykorzystujące minimalny zasób sprzętowy. To trener energiczny, kreatywny i wciąż aktywny tancerz, który swoją postawą potrafi zmotywować każdego do ciężkiej pracy. Tańcem zajmuje się od 2006 roku. Jego największymi osiągnięciami są m.in. wygrana Redbull BCONE Poland Cypher 2018, top 16 Redbull BCONE Last Chance Cypher w Zurichu 2018, top 16 OUTBREAK Europe - Cypher King'a na Style season road to Redbull BC One Poland Cypher 2016, wygrana zawodów Vila Style w Wielkiej Brytanii, wygrana Break the Floor na Słowenii, wystąpienie na Over the top World Wide.

  • Akrobreak to jedna z najmłodszych sekcji w naszym Amatorskim Ruchu Artystycznym. Propozycja zajęć spotkała się od razu z ogromnym zainteresowaniem ze strony dzieci i młodzieży. Cieszę się, że widzowie będą mogli zobaczyć ich znakomity poziom i efekty całorocznej pracy. Zapraszam serdecznie na Galę Akrobreak – mówi Katarzyna Rokowska-Szyroki, dyrektor WCK.

Grupa Akrobreak 30 maja br. zorganizowała we współpracy z Wodzisławskim Centrum Kultury po raz pierwszy zawody z akrobatyki tanecznej Akrobreak Masters. Pierwsza edycja wydarzenia przyciągnęła 54 zawodników i okazała się wielkim sukcesem.

Bilety na Galę Akrobreak w cenie 20 zł dostępne na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce.
Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przeniesienia imprezy w razie wprowadzenia obostrzeń w walce z wirusem COVID-19.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gala Akrobreak 2021

Profesjonalnie, atmosfera rodzinna i z humorem. Brawo
Rewelacja, każdemu polecam na przyszłość żeby przyjść i zobaczyć postępy młodzieży

Polecane z kategorii spektakl