spektakl

Garderobiany - spektakl Teatru Narodowego

spektakl

Garderobiany - spektakl Teatru Narodowego

Garderobiany - spektakl Teatru Narodowego - Bilety na spektakl teatralny

Na afiszu Szekspirowski Król Lear. Szef teatralnej trupy, dla współpracowników „Sir”, ma zagrać tytułową rolę po raz dwieście dwudziesty siódmy. Jego siły słabną. Za kulisami towarzyszy mu garderobiany Norman.

Garderobiany to należąca do współczesnego kanonu sztuka o ulotności teatru, o osobistym i artystycznym spełnieniu, o samotności, lojalności i międzyludzkich grach. W roli Sira występuje Jan Englert, Garderobianego gra Janusz Gajos.

Obsada:
Janusz Gajos
Jan Englert
Beata Ścibakówna
Edyta Olszówka
Jacek Mikołajczak
Karol Pocheć
Michalina Łabacz

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Garderobiany - spektakl Teatru Narodowego

Klasyka repertuarowa zagrana idealnie. Na górnych rzędach trochę za cicho.
Spektakl dwóch aktorów otoczonych doskonale uzupełniającymi postaciami drugoplanowymi. Świetny kunszt aktorski Mistrza Englerta. Jednak powalający w swej kreacji, skromnej acz niewiarygodnie wymownej był Janusz Gajos. Ostatnia scena ...Norman wywołał we mnie takie emocje, że cały pospektaklowy wieczór pozostawałay one we mnie głęboko. Polecam
Panowie Englert i Gajos bezbłędni!
Rewelacyjni panowie Englert i Gajos. Sprawdza się powiedzenie, że genialni aktorzy mogą czytać książkę telefoniczną, a będzie to fascynujące. A to przecież nie była książka telefoniczna. Panie akurat gorzej wypadły, cóż, może to nie był ich dzień.
Dla wsiowych ludzi z Gdyni zobaczyć p. Gajosa , Englerta to jest coś ( p. Olszówka I Scibakówna częśćiej odwiedzają ze spektaklami 3miasto)Aktor grający klauna- niesamowity tembr głosu, wszyscy grali dobrze - p. Gajos znakomity. Sztuka może dla aktorów interesująca, ja pierwszy raz się nudziłam na spektaklu z tak doborową obsadą. Teatr Muzuczny w Gdyni powinien zainstalować telebim, dla tych 300 szczęśliwcówz balkonu I I balkonu II,
wspaniały popis sztuki aktorskiej, a przedstawienie skłania do refleksji, czego chcieć więcej :)
Super polecam. Obaj Panowie Gajos i Englert rewelacyjni !!!!
Rewelacyjny spektakl. Cudowna obsada. Wspaniała gra aktorska. Szkoda, że tak rzadko na gdyńskiej scenie
Fantastyczne, poruszające przedstawienie w wykonaniu mistrzów. Bilety warte każdej złotówki. Na długo pozostanie w pamięci.
Wspaniała sztuka a przede wszystkim gra pierwszoplanowych aktorów!! Rzadko można oglądać taki kunszt . Gorąco polecam wszystkim.
Spektakl niezły - chociaż mam wrażenie , że nie wszyscy aktorzy mieli dobry dzień. Ale zupełnie nie nadaje się na ogromną salę T.Muzycznego w Gdyni. Siedzący na balkonach mają minimalną możliwość docenienia wirtuozerii twórców . Rozumiem jednak : KASA - tylko to się liczy. Bardzo byłem i pozytywnie zaskoczony aplauzem widzów a nawet wydaje mi się ,że aktorzy też byli zaskoczeni.
Spektakl przeciętny, głowni aktorzy nie grali razem, grali każdy na siebie. Pan Gajos o niebo lepszy, bardziej wyrazisty. Pani Olszówka nie pasowała zarówno grą jak i charakteryzacją. Muzyka nie komponowała się ze sztuką, przeszkadzała.
Piękny spektakl, wspaniali aktorzy...
Świetny spektakl, aktorzy pierwsza klasa, pełen Teatr. Bardzo nam się podobało :)
To było wielkie przeżycie! Kunszt aktorów z najwyższej półki ! Odbiór mój był spotęgowany odniesieniami ( przy dużej przenośni ) do moich zawodowych doświadczeń. Dziękuję za możliwość obejrzenia tego WYDARZENIA.
Bardzo nam się podobało.Szkoda tylko, że na początku były kłopoty z mikrofonem. Czekamy na więcej takich wydarzeń z tak doskonałą obsadą.
Gajos + Englert ratują spektakl. Problemy z mikrofonem - nie powinny się zdarzyć!
Fantastyczni aktorzy i dająca do myślenia sztuka teatralna. To sposób na udany wieczór.
Bardzo dobry spektakl. Daje dużo do myślenia.
Wielka przyjemność uczestniczenia w przedstawieniu granym przez bardzo cenionych i lubianych aktorów. Panowie Englert i Gajos stworzyli wspaniały wzruszający duet, który na długo pozostanie w pamięci. Bardzo dziekuję za wspaniałe wrażenia.
Teatr Narodowy w Gdyni bez konieczności wyjazdu do stolicy jest super sprawą. Panów Englerta i Gajosa ogląda się i słucha z przyjemnością, są tyle lat w dobrej formie. Serdecznie polecam.
Spektakl podobał się myślę każdemu. Tyle dróg do interpretacji przez odbiorcę rewelacyjna gra aktorów i scenografia.
Sztuka, gra Pana Gajosa, Pana Englerta, Pana Mikołajczaka wielki szacunek wspaniale spędzonechwile. Jeden feler - popsuty mikrofon, ale usterka naprawiona a sztuka trwała bez przerwy. Z miła chęcią obejrzałabym jeszcze raz
Aktorstwo pierwszorzędne !! wrażenia niezapomniane - chyba dzięki temu że bilety kupione kilka miesięcy wcześniej i po prostu mieliśmy świetne miejsca :-))))
Doskonałe przedstawienie! Z przyjemnością ogląda się na żywo tak wielkich Aktorów.

Polecane z kategorii spektakl