spektakl

Grupa Banina "Marzenie Nataszy"

spektakl

Grupa Banina "Marzenie Nataszy"

Grupa Banina "Marzenie Nataszy" - Bilety na spektakl teatralny

Natasza mieszkała w Śródmieściu, pewnie na Dolnej Panny Marii w Lublinie, w starej, odrapanej kamienicy. To obok Pałacu Tetlów, gdzie zrobiliśmy spektakl. A może mieszkała na Lubartowskiej? Może uczestniczyła w bójkach dolnej z górną częścią ulicy? A może jest z mojego podwórka na Niecałej? Obecnie mieszka z bogatym chłopakiem Iwanem. Nataszka wciąż jednak poluje na swojego księcia z bajki... jeszcze bogatszego.

Pół roku temu wyszła z bidula i otrzymała dowód osobisty, uważa się za dorosłą. Próbuje sobie jakoś ułożyć życie. Już wie, że pieniądze, a nie uczucia są najważniejsze, już stała się zimna, w parę tygodni dorosła. Nigdy nie miała dzieciństwa, a teraz dojrzałość równa się dla niej z wyrachowaniem, ze znalezieniem się pod skrzydłami ?opiekuna?. Swoją niewątpliwą wrażliwość przykryła zimnym spojrzeniem spod sztucznych rzęs i markowym kosmetykiem. Dziś spotkać ją możemy w modnych lubelskich klubach, wyginającą się przy szybkiej muzie. Żyje mocno. W jej obecnym życiu nie ma już uczuć, jest słodki, lepki uśmiech do internetowej kamerki.

Zrobiliśmy spektakl o współczesnej nastolatce. Stanowi punkt wyjścia do rozmowy o uczuciach, bliskości, wołaniu o akceptację przez młodych ludzi. Po przedstawieniu chętnie spotkamy się z młodzieżą i nauczycielami i porozmawiamy na tematy poruszone w spektaklu.

Spektakl od 12 roku życia.

Grupa Banina (Lublin)
"Marzenie Nataszy" Jarosławy Pulinowicz
występuje Anna Dudziak
reżyseria: Bartłomiej Miernik
asystentka reżysera: Paulina Sulowska
premiera 11 lipca 2015 roku

"Dudziak stworzyła świetnie wyważoną kreację, która urzeka lekkością i naturalnością." Teatralia

"Naprawdę nie można oderwać od niej wzroku, śledzi się jej gesty, mimikę, ruchy." Teatr dla Was

"Annie Dudziak doskonale udało się zagrać sporo młodszą od siebie dziewczynę. Wyszło szczerze, emocjonalnie i z pazurem." Zwierzyniec Filmowy

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grupa Banina "Marzenie Nataszy"

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl