spektakl

Spektakl teatralny "Pastorałka"

spektakl

Spektakl teatralny "Pastorałka"

Spektakl teatralny "Pastorałka" - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl teatralny "Pastorałka" | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

Misterium ludowe będące teatralną interpretacją tekstów „Betlejem Polskie” Lucjana Rydla i „Pastorałki ” Leona Schillera. Spektakl w pięciu aktach przygotowany przez grupę teatralną „Otwarte Drzwi” z gościnnym udziałem dzieci oraz Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie”. Aktorzy wcielając się w poszczególne postaci w groteskowy sposób odtwarzają znaną wszystkim historię przyjścia na świat Bożego Syna. Niczym rzeźby z kapliczek, świątki z obrazów ludowych, orszaki kolędnicze, tworzą obraz łączący tradycyjne elementy kultury małopolski ze współczesnym widowiskiem teatralnym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

PASTORAŁKA BYŁA PRZEPIĘKNYM SPEKTAKLEM. DOSTARCZYŁA MI WIELU WZRUSZEŃ I POZWOLIŁA PRZENIEŚĆ SIĘ W PIĘKNY, BEZTROSKI ŚWIAT I KRAJ LAT DZIECINNYCH, KTÓRY JEST JAK PIERWSZE KOCHANIE, BO TAKĄ PIERWSZĄ BYŁA PASTORAŁKA.
Jestem pod dużym wrażeniem wystepu teatralnego,umiejętnego połaczenia,dorosłych,dzieci i zespołu tanecznego.Aktorzy grali w tej sztuce jak zawodowcy , miałem przyjemność oglądać ich w poprzednich spektaklach gdzie również zaprezentowali wysoki poziom .Brawo,brawo
Piękny ludowy regionalny spektakl
Świetna sprawa,bardzo potrzebna !!! co zresztą potwierdziła frekwencja na sali,cieszy udział dzieci tak na scenie jak i widowni😀👍👍👍
Rewelacja! Jestem zachwycona . Przepiękna scenografia i muzyka. Gratulacje dla wszystkich wykonawców. Czekamy na kolejny spektakl.
Bardzo piękny występ zespołu Pogórzanie i oczywiście amatorskiego zespołu teatralnego. Życzę dalszych sukcesów i oczekujemy na kolejną sztukę. Gratulacje dla Pana Tajaka. i aktorów, którzy włożyli bardzo dużo wysiłku i pracy abyśmy mogli zobaczyć i cieszyć się chwilą. Wspaniały występ.
Przedstawienie bardzo ciekawe, polecam
Było super
Warto się wybrać. Gorąco polecam- uczta dla duszy.
Świetne !
Wszystko super, bardzo się nam podobał występ grupy amatorskiej. Poleciłam swoim znajomym aby wybrali się na następny spektakl bo naprawdę warto.

Polecane