spektakl

Grupy BCA Flash Hello in Konstancin

spektakl

Grupy BCA Flash Hello in Konstancin

Grupy BCA Flash Hello in Konstancin - Bilety na spektakl teatralny

BCA na scenie to tequila, rollercoaster i naga kąpiel w oceanie. Jednym słowem Improv. To nasze piorunujące spektakle rozsadzają co lepszy lokal w mieście.

My, BCA Flash…
…Jesteśmy teatralną grupą improwizacyjną, prężnie działającą od 2012 roku. Kolebką naszego legendarnego zespołu jest Konstanciński Dom Kultury, w którym regularnie zgłębiamy tajniki tajemniczej sztuki zwanej „Improv”.
My, BCA Flash…
… Jesteśmy przede wszystkim improwizatorami, chociaż w wolnym zdarza nam się wpaść do szkoły lub na uczelnię. Prowadzeni doświadczeniem i mądrościami "Kanadyjskiego kanclerza improwizacji' - Keitha Johnestone'a, zdobywamy serca i rozumy coraz szerszej grupy widzów z całej Polski.
My, BCA Flash…
… Jesteśmy zwycięzcami III edycji Festiwalu 3dwa1 Improv polskiej edycji Olimpiady Kreatywności Destination Imagination we Wrocławiu, Warszawskiego Festiwalu Kabaretów Uczniowskich w Batorym, laureatami Konkursu Młodych Zdolnych (rok 2013). Zdobyliśmy również nagrodę publiczności na 19. edycji Festiwalu Teatralnego w liceum im. Jana Kochanowskiego i wiele innych.

Dla Was i razem z Wami zagrają:
Jakub Marek
Jasiek Przybyłowicz
Krzysiek Lalik
Kuba Guszkowski
Janek Kozakiewicz
Kajetan Ostoja-Ciemny
Mikołaj Ostoja-Ciemny

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Grupy BCA Flash Hello in Konstancin

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl