spektakl

Gwiazdy światowej iluzji w Browarze B.

spektakl

Gwiazdy światowej iluzji w Browarze B.

Gwiazdy światowej iluzji w Browarze B. - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na niesamowite show Gwiazd Światowej Iluzji, które zabiorą nas do świata dziecięcej magii.

Wszyscy wiemy, że ta magiczna zabawa z iluzją zachwyca nie tylko najmłodszych, gwarantujemy niepowtarzane emocje dla wszystkich. Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe Gwiazdy Światowej Iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.

W związku z tym w 2015 roku powstał niesamowity projekt zatytułowany: Champions of Illusion. Jest to międzynarodowa grupa iluzjonistów zrzeszająca kilkudziesięciu artystów z całego świata, prezentująca dwugodzinne interaktywne show, gdzie triki i sztuczki znane dotąd tylko z ekranu telewizora są dosłownie na wyciągnięcie ręki, a wspaniała muzyka i niesamowite oświetlenie dodają „magiczności” całemu przedsięwzięciu.

Występy miała już okazję podziwiać publiczność zarówno z wielu polskich miast, jak i europejskich stolic. We wrześniu 2019 r nasze Gwiazdy zachwyciły swoimi występami także amerykańską widownię w Chicago, Hoffman Estates, St. Louis i Phoenix.

Uczestniczący w projekcie artyści, prezentują przeróżne formy iluzji, od popularnych zwłaszcza wśród dzieci sztuczek karcianych, przez pokazy z gołębiami i sztuczki mentalne, po wielkie iluzje z dużymi rekwizytami, lewitacją i niesamowitymi ucieczkami z zamkniętych skrzyń czy klatek.

Każdy iluzjonista jest inny i czym innym zachwyca publiczność. Spektakl ten jest skierowany do całych rodzin i bez względu na wiek.

Na scenie oprócz artystów zawsze czynnie uczestniczy publiczność.

Organizatorem jest Impresariatem Online Ewa Bałtyk, tel. 512232939.

https://www.youtube.com/watch?v=p9-LBS2yEJY&t=26s

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Gwiazdy światowej iluzji w Browarze B.

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl