spektakl

„HENIO, czyli sposób na babcię”

spektakl

„HENIO, czyli sposób na babcię”

„HENIO, czyli sposób na babcię” - Bilety na spektakl teatralny

Żyjemy w trudnych czasach wolnego rynku i ostrej konkurencji. O własny biznes trzeba dbać wszelkimi dostępnymi sposobami. Tylko co zrobić, gdy pracujesz w branży pogrzebowej, w twojej firmie nagle zabrakło miejsca dla nowych klientów, a do pomocy masz jedynie żółtodzioba i emigranta zza wschodniej granicy? Z takich tarapatów może cię uratować tylko jedna osoba – babcia!...

spektakl od 12 lat

Grzegorz Reszka, Karolina Staniszewska
„HENIO, czyli sposób na babcię”
Reżyseria – Grzegorz Reszka
Scenografia i Kostiumy – Iwona Turek

OBSADA:

BABCIA - Marta Jedynak/ Joanna Mazurkiewicz/ Kamila Brodowska

RAFAŁ - Marcin Górski

LEON - Krzysztof Siwiński

HYDRAULIK - Marcin Barszcz

KSIĄDZ - Sebastian Budnicki

POLICJANTKA - Agnieszka Tkaczyk/ Blanka Pienkos

BORYS - Andrzej Puchała

GANGSTER - Rafał Bobrowski

GŁOS Z CENTRALI - Emilia Księżyk

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: „HENIO, czyli sposób na babcię”

Przedstawienie bardzo nam się z mężem podobało, zarówno scenariusz, jak i profesjonalna gra aktorów.Spektakl był nietuzinkowy,przezabawny a zakończenie nieoczywiste i zaskakujące, czekamy na kolejne występy Kompanii Teatralnej Mamro!
Ewelina 13.06.2018 09:13
Świetne przedstawienie! Duża dawka humoru, zwroty akcji i nieoczekiwany finał - to był dobrze spędzony czas :-) Wyraźnie zarysowane postacie, zabawa typami oraz stereotypami. Babcia i Ksiądz najlepsi, ale cały zespół stanął na wysokości zadania. Warto!
Świetnie napisana, wyreżyserowana i zagrana sztuka. Dobrze dobrana muzyka, scenografia i stroje. Najlepsze przedstawienie komediowe jakie z żoną mieliśmy okazję zobaczyć od wielu lat. Gorąco polecam.
Z przykrością muszę napisać,że niestety sala nie jest przystosowana dla publiczności w podeszłym wieku,z nawet lekko osłabionym słuchem.Mama siedziała w czwartym rzędzie i z tego,co mówiła,to pierwsze dwa rzędy pokładały się ze śmiechu,a reszta nie wiedziała o co chodzi,bo po prostu nie było nic słychać.I podobnie jak jakaś część widzów,mama opuściła spektakl w czasie przerwy.Szkoda,że nie piszecie na stronie,że sala jest bez dobrej akustyki i nagłośnienia,bo nie chodzi o te wydane 10 PLN,ale o fakt,że starsza osoba miała się dobrze bawić,a wyszło ...jak wyszło.Niemniej punkcik za inicjatywę wystawiania spektakli w dostępnych dla każdego cenach.
Rewelacja! Świetna fabuła, bardzo dobrze zagrana i przede wszystkim zabawna. Grupa Mamro specjalizuje się w doprowadzeniu publiczności do eksplozji śmiechu w kulminacyjnym punkcie spektaklu. I tym razem popłakałem się ze śmiechu. Jestem pełen uznania dla Artystów.
Jedenmaciej 10.06.2018 11:10
Świetnie zagrana, zabawna sztuka
lekka, zabawna historia z nutką zaskoczenia w finale.
Swietne przedstawienie. Swietna sztuka. Wielkie brawa dla Aktorow. Idealna sztuka na letni wieczor. Organizacja bez zarzutow. Brawo!!!
Polecam.Fajna zabawa.Napewo jeszcze wybiorę się na inną sztukę Mamro.
Bardzo ciekawa, zabawna i życiowa sztuka. Występ godny polecenia dla osób w prawie każdym wieku. Na pewno będziemy częstymi gośćmi na wydarzeniach artystycznych tej grupy teatralnej. Czekamy z niecierpliwością na następne pomysły. Pozdrawiam Ewa
bardzo fajny spektakl.
Jak zawsze świetna atmosfera, super aktorzy, wszystko świetnie zorganizowane,możliwość kupienia biletu za pośrednictwem internetu
W dzisiejszych czasach, kiedy tak trudno zwolnić i zatrzymać się na chwilę, by odetchnąć i się zrelaksować, to super miejsce i czas by odetchnąć. Ko(s)miczna dawka chumoru. Pozwala zapomnieć o otaczającym świecie. Polecam w 100%.
Najlepsza grupa teatralna jaką znam
Świetnie spędzony czas, komizm słowny i sytuacyjny, dużo śmiechu podczas blisko 2 godzin. Warto wybrać się na ten spektakl!
Świetna sztuka. POLECAM !!!
Ubaw po pachy. Świetna gra aktorska, dopracowane dekoracje i zabawa przez ponad 2 godziny. Polecam!
Świetna sztuka i wykonanie
Musi każdy zobaczyć ten spektakl !!! Daje wszystkim aktorom 6!
sztuka przerewelacyjna, super fabuła, tempo, zwrot akcji, polecam każdemu. Dziękuję i gratuluje Twórcom
Sztuka nam się podobała, zaskakująca puenta, bardzo dobra zabawa. Polecam.
Świetna fabuła, duża dawka śmiechu aż do płaczu i zaskakująca puenta na zakończenie. Gorąco polecam!!!
Spektakl na bardzo wysokim poziomie aktorskim, zabawny , świetnie przygotowany technicznie. Kostiumy i dekoracja wspaniale pasująca do całości. Ogólnie bawiliśmy się doskonale. Na pewno odwiedzimy Was jeszcze nie raz. Wanda i Tomasz.
Super komedia, dawno się tak nie bawiłam
rewelacyjna sztuka, dawno się tak dobrze nie bawiłam. POLECAM!!!!!!!
Fantastyczna zabawa. Sztuka pełna zwrotów akcji i humoru. Polecam zarówno młodszym jak i starszym.
Wspaniały spektakl, gra aktorska, scenariusz i scenografia!! Trzeba szykować się na dużą porcję śmiechu i dobrej zabawy! Szczerze polecam!!
Polecam dla starszych jak i młodzieży można się pośmiać miło spędzić czas.
Mnie i moim znajomym podobało się bardzo. Więcej takich imprez
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl