spektakl

HUMANKA - Teatr Polski w Bielsku-Białej

spektakl

HUMANKA - Teatr Polski w Bielsku-Białej

HUMANKA - Teatr Polski w Bielsku-Białej - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl w ramach programu Teatr Polska.

W niedalekiej przyszłości istnieją sztuczne inteligencje, zamknięte w niemal ludzkich ciałach. Można kupić takiego humanoida w wersji męskiej lub żeńskiej, z rozbudowanym oprogramowaniem i kolejnymi dodatkami. Wydawałoby się, że w związku z tym większość problemów damsko-męskiej natury powinno przestać istnieć – nic bardziej mylnego.

W świecie, w którym każda rzecz ma swój zamiennik, człowiek wciąż poszukuje tego samego, czego poszukiwał 50, 100 i 150 lat temu…

Ceny biletów:

– 20 zł w przedsprzedaży

– 25 zł w dniu spektaklu – 5 zł – bilet SCHODÓWKA**** Bilet SCHODÓWKA –** specjalna oferta dla młodzieży, do ukończenia 26 roku życia. Bilety bez wyznaczonego miejsca do siedzenia (możliwość zajęcia wolnego miejsca, lub siedzenie na specjalnych „pufach”). Bilety dostępne w sekretariacie Domu Kultury na 1 godzinę przed spektaklem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje HUMANKA - Teatr Polski w Bielsku-Białej

Teatr Polski z Bielska-Białej bardzo lubię ,miałam okazję często oglądać mieszkając w Bielsku. A nawet kiedy zamieszkałam w Rybniku wybierałam się do Bielska na spektakle ,które mnie zainteresowały.Uważam ,że repertuar tego teatru jest na tyle urozmaicony,że bez trudu można wybrać coś dla siebie.Było mi bardzo miło oglądać "HUMANKĘ"w Boguszowicach.Bardzo ciekawe spojrzenie na relacje międzyludzkie i problemy związane z naszym wyobrażeniem o związku ,oczekiwaniami wobec niego a rzeczywistością.Coraz częściej uciekamy w wirtualny świat,bo może to wymaga mniejszego wysiłku,ale czy daje prawdziwą satysfakcję?
FANTASTYCZNY. a) Ciekawy zamysł autora oraz intersująca reżyseria b) Aktorstwo na najwyższym poziomie. Wspaniała Humanka czyli Szi czyli Oriana Soika. Postawiłbym dodatkową gwiazdkę za bardzo atrakcyjną cenę biletu, ale nie ma takiej możliwości. BRAWO.
Dobry spektakl, fajnie zagrany, ciekawe pomysły reżyserskie, super!
?wietny spektakl. Brawa dla aktorów. Polecam. ?
Goldeneye007 06.11.2017 12:02

Polecane z kategorii spektakl