spektakl

Halo Kosmos

spektakl

Halo Kosmos

Halo Kosmos - Bilety na spektakl teatralny

Sztuka „Halo Kosmos!” została napisana jako zmysłowisko – wydarzenie, które zamiast wzroku angażuje zmysły słuchu, dotyku i zapachu. To rodzaj teatralnego eksperymentu, który wykracza poza takie pojęcia jak ,,słuchowisko”, ,,przedstawienie z audiodyskrypcją”, czy nawet sam ,,spektakl”. Zmysłowisko jest zdarzeniem, dzięki któremu niewidomi mają rzadką okazję pełnego uczestnictwa w przedstawieniu teatralnym (przygotowanym z myślą właśnie o nich), natomiast widzący odbiorcy mogą doznać teatru na zupełnie nowej płaszczyźnie i wzmocnić działanie pozostałych zmysłów.

Kim jest Stworka? Ma uszy większe niż... Nogi krótsze od... A za to usta szersze niż... Stworka nie pasuje. Nigdzie. Sprawdzała to – na całej planecie nie ma istoty podobnej do niej. I choć wydaje się jej, że jest zupełnie sama, to jednak... ktoś jej szuka po całym kosmosie! Jazgolot, superinteligentny statek kosmiczny, w końcu odnajduje Stworkę i przynosi jej niewiarygodną wiadomość. Gdzieś na końcu galaktyki czeka na nią utracona rodzina, a nawet cała planeta podobnych do niej istot. Wystarczy tam tylko wrócić!

Występują: Julianna Dorosz, Aleksandra Leszczyńska, Danuta Rej, Krzysztof Dutkiewicz, Artur Romański

Autor: Malina Prześluga
Muzyka: Patryk Zakrocki
Reżyseria: Julia Szmyt
Realizacja udźwiękowienia: Bartek Olszewski

Spektakl dla dzieci powyżej 6. roku życia

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Halo Kosmos

Niesamowite doświadczenie. Aktorzy rewelacyjnie weszli w swoje role a formuła przedstawienia pozwala na uruchomienie wyobraźni i niezapomnianą podróż w nieznane. Takie niby słuchowisko ale tu i teraz, namacalne. Polecam z całego serca.
Przedstawienie jakich mało. Mądra, pouczająca historia. Ciekawy sposób na doświadczenie sztuki wszystkimi zmysłami. Polecamy

Polecane z kategorii spektakl