spektakl

Henryk Miśkiewicz-Koncert

spektakl

Henryk Miśkiewicz-Koncert

Henryk Miśkiewicz-Koncert - Bilety na spektakl teatralny

Henryk Miśkiewicz to kolejna legenda polskiego jazzu, która zagra na scenie BOK-u. Wszechstronny muzyk jazzowy, saksofonista i klarnecista i trzykrotny laureat nagrody muzycznej Fryderyki. Miśkiewicz przez lata swojej muzycznej kariery związany był z wybitnymi polskimi wykonawcami jazzowymi m. in. Ewą Bem, Andrzejem Jagodzińskim, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem i Kubą Stankiewiczem.Henryk Miśkiewicz to kolejna legenda polskiego jazzu, która zagra na scenie BOK-u. Wszechstronny muzyk jazzowy, saksofonista i klarnecista i trzykrotny laureat nagrody muzycznej Fryderyki. Miśkiewicz przez lata swojej muzycznej kariery związany był z wybitnymi polskimi wykonawcami jazzowymi m. in. Ewą Bem, Andrzejem Jagodzińskim, Jarosławem Śmietaną, Wojciechem Karolakiem i Kubą Stankiewiczem.
Podczas Białołęckiego Wieczoru Jazzowego zespół wystąpi w składzie:
Henryk Miśkiewicz – saksofon, komopozycje i aranżacje,
Artur Lesicki – gitara
Michał Kapczuk – bas
Krzysztof Dziedzic – perkusja.
Podczas koncertu zaprezentowany zostanie materiał z płyty „Full Drive”:
Playing with myself – E. Harris
Song about song – H. Miśkiewicz
Crisis – F. Hubbard
Brunatny Twist – H. Miśkiewicz
Walk Tall – J. Zawinul
Specjalnie na tą okazję mistrz Miśkiewicz przygotował własne aranżacje motywów przewodnich pochodzących ze znanych filmów. Usłyszeć będzie można m.in: motyw przewodni z filmu „Prawo i Pięść” Krzysztofa Komedy, „Wojna domowa” Jerzego „Dudusia” Matuszkiewicza oraz kryminalnego serialu „07 zgłoś się” do którego muzykę napisał Włodzimierz Korcz.
Koncert Henryka Miśkiewicza będzie zapewne doskonałą okazją by, w klimatycznej sali BOK przy ul. van Gogha 1, zakosztować muzyki na najwyższym światowym poziomie. Repertuar koncertu pochodzić będzie z płyty pt. „Full Drive 3”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Henryk Miśkiewicz-Koncert

Dla mnie rewelacja. Miśkiewicz to ciągle potęga ekspresyjnego jazzu. Jechałem z daleka ale WARTO BYŁO!!! Czekam na następny koncert. Jeśli chodzi o miejsce imprezy, ma świetny klimat i jest wg mnie stworzone do takich imprez. Organizacja była świetna!
zdzich 11.11.2018 13:00

Polecane z kategorii spektakl