spektakl

Hiena Lola

spektakl

Hiena Lola

Hiena Lola - Bilety na spektakl teatralny

„O Hienie Loli" to współczesna bajka izraelskiej pisarki, Orit Bergman. Historia opowiada o hienie, której wszyscy się bali, a jedyną osobą, która doceniła jej serce i talent był ślepy kret. To zdecydowanie wzruszająca opowieść - o mocy prawdziwej przyjaźni i ogromnej wrażliwości ,która jest w każdym z nas! "Hiena Lola" to bajka o równości, o różnicach między nami, które są piękne i sprawiają, że razem możemy zrobić więcej. Spektakl przeznaczony dla dzieci, ale wzruszy również dorosłych!

Po bajce zapraszamy do udziału w warsztatach kreatywnych, podczas których wspólnie zbudujemy bajecznie kolorowe Szczęśliwe Miasteczko.

Premiera: Festiwal Literacki Sopot, Sopot, 2016 r.
Tekst: Orit Bergman
Tłumaczenie piosenki Loli: Elżbieta Łazarewicz-Wyrzykowska

Występują:
Joanna Sarnecka- Hiena Lola: opowieści, śpiew
Anna Woźniak- Kret: opowieści, śpiew
Maciek Kierzkowski - ukulele

Czas trwania: 40 minut

Dla dzieci 6+

„Opowieści z Walizki” – grupa artystyczna, która od 2009 roku wędruje po Polsce z walizką wypełnioną tradycyjnymi baśniami, legendami, zasłyszanymi historiami i muzyką. Opowieści są dla nich drogą do poznawania dziedzictwa kulturowego i doświadczania wspólnoty, także międzypokoleniowej. Poprzez bajki i tradycyjne baśni pomagają najmłodszym ćwiczyć uważność i uczą ginącej sztuki słuchania. W swoich spektaklach subtelnym językiem metafory dotykają spraw najważniejszych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hiena Lola

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl