spektakl

Hollywood na Foksal

spektakl

Hollywood na Foksal

Hollywood na Foksal - Bilety na spektakl teatralny

"HOLLYWOOD NA FOKSAL" to najnowsze widowisko muzyczno-baletowe przygotowane przez Małgorzatę Potocką w Teatrze Sabat. Zgodnie z tytułem, motywem przewodnim spektaklu jest muzyka i największe przeboje z najsłynniejszych filmów światowych i polskich. Z niewyczerpanego dorobku sztuki filmowej, w jego ponad stuletniej historii wybraliśmy te najbardziej znane i lubiane przez widzów. Usłyszycie Państwo, wśród wielu innych, motywy muzyczne z takich filmów jak "James Bond", "Chicago", "Burleska", "Cabaret", "Faceciw butach", "Flash Dance", "Nine", "Moulin Rouge", "Bodyguard" czy "Titanic", jak również z polskich hitów kinowych. Dopełnieniem jest scenografia multimedialna w postaci kolaży filmowych i animacji. Oryginalne podkłady muzyczne, widowiskowe kostiumy, elementy akrobatyczne będą bardzo efektowną ilustracją prezentowanej muzyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Hollywood na Foksal

Przedstawienie było cudowne,Warszawa może być dumna z tak utalentowanych muzyków i tancerzy którzy z wielką pasją i klasą wystąpili w HOLLYWOOD na Foksal. Brawo ! Ps: obsługa lokalu na bardzo wysokim poziomie gorąco polecam
Opuncja 27.01.2017 09:12
Bardzo słabiutki poziom. Jeśli chodzi o wokalistów, to mało który czysto zaśpiewał całą piosenkę. jak dobrze rozpoczął to fatalnie skończył. W duetach wokaliści starali się wzajemnie przekrzyczeć, chociaż chyba nie był to konkurs na to kto głośniej.. Jeśli chodzi o balet, to jedyne co mogę dobrego powiedzieć, to że dziewczyny są rozciągnięte i zgrabne. Choreografia jest fatalna: dziewczyny są młode, a ruszają się jak drewniane lale w zwolnionym tempie. Nie tego oczekuje się po rewii. No chyba, że jedyne co mają pokazać to kawałek zgrabnego uda czy pośladka. A szkoda, bo to chyba jedyne miejsce w Polsce, gdzie można rewię zobaczyć. Czuję się trochę oszukana, bo bilety nie były tanie. Może trzeba było mniej w programie, ale na wyższym poziomie? W dzisiejszym kształcie nie bardzo wiem do kogo skierowane jest to widowisko. Trzeba być nieźle wstawionym żeby przetrwać do końca. Jedyne brawa należą się panu, który grał na fortepianie przed spektaklem i pani gimnastyczce.
annovi 01.03.2016 10:49

Polecane z kategorii spektakl