spektakl

I LOVE YOU

spektakl

I LOVE YOU

I LOVE YOU - Bilety na spektakl teatralny

I LOVE YOU” to muzyczny spektakl dla singli i żonatych. Dla pozostających w nieformalnych związkach i rozwodników.
Dla wszystkich, którzy byli, są lub będą w parze. Dla tych, którzy chcieliby być. I dla tych, którzy za nic, nigdy więcej, za żadne skarby nie chcą się już zakochać.
W szeregu zabawnych scenek i przebojowych piosenek spektakl opowiada o miłosnych wzlotach i bolesnych upadkach. O uniesieniach, porażkach i mozolnych poszukiwaniach idealnego partnera. Oraz o tym co się dzieje, kiedy się wreszcie uda znaleźć kogoś na stałe. Czy teraz wreszcie zaczyna się sielanka? Nic bardziej błędnego. Życie we dwoje to nieustanna próba sił i charakterów, odwieczne spory o rozrzucone skarpetki i niepotrzebne zakupy. Jak śmieszne wydają nam się te sytuacje kiedy spojrzymy na nie z dystansu.

„I LOVE YOU” to spektakl muzyczny grany z sukcesami Off Brodway od 15 lat. Wielokrotnie nagradzany i wystawiany
z sukcesami na całym świecie od Nowego Yorku przez Londyn, Pekin aż po Tajpei. Został przetłumaczony na 13 języków,
w tym hebrajski, hiszpański, duński, węgierski, czeski, japoński, koreański, włoski, portugalski, niemiecki, fiński, chiński
i norweski. Doczekaliśmy się polskiej adaptacji dokonanej przez jednego z najlepszych polskich tłumaczy
Bartosza Wierzbiętę.
Spektakl będzie grany w iście gwiazdorskiej obsadzie:
Rafał Królikowski/ Mariusz Ostrowski, Mariusz Kiljan/Rafał Ostrowski, Magdalena Smalara/ Ewa Konstancja Bułhak,
Karolina Piechota/Elżbieta Romanowska

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje I LOVE YOU

Polecam spektakl.Ubawiłam się i refleksje też się pojawiły...
Fajnie ,śmiesznie I nam się podobało .Moze to nie jest najbatdziej porywajaca sztuka na jakiej byliśmy ale I tak na plus I warto było.
Świetny spektakl!!Wirtuozja artystów na parkiecie!Brawo!
Dzięki Państwa działaniom spędziliśmy udany wieczór walentynkowy. Bardzo dobry spektakl dzięki wysokiemu poziomowi artystycznemu, jednak zauważalne niedogodności w organizacji poza sceną.
Świetny spektakl. POLECAM !!!!
Występ aktorski na najwyższym poziomie. Wszyscy aktorzy grali wspaniale i żywiołowo. Treść przedstawienia zabawna i z życia wzięta. Zabawa super.
Znakomity występ.
Spektakl idealny na walentynkowy wieczór. Było lekko, z humorem i ziarenkiem pieprzu, a scenki rodzajowe wspaniale pozwalały na identyfikację widza z ich tematem. Obsada bawiła się przy tym równie dobrze jak widownia, co tylko zwiększało satysfakcję z całego doświadczenia. Polecam!
Wspaniała rozrywka, wysoki poziom gry aktorskiej. Więcej takich spektakli należy zapraszac.
Bardzo dobre przedstawienie. Przyznam szczerze, że nie spodziewałem się zobaczyć tak dobrego występu. Drobne zastrzeżenia można mieć, co do zdolności wokalnych aktorów, w szczególności Królikowskiego. Udany, zabawny wieczór.
Spektakl nie podobał mi się ani trochę, nie był śmieszny, a miałam nadzieję na uśmiech od ucha do ucha. Za dużo śpiewania - wycia. Nie wiem skąd tak wysokie oceny tego spektaklu.
Przedstawienie i aktorzy - super.

Polecane z kategorii spektakl