spektakl

Iluzjonista Rafał Mulka

spektakl

Iluzjonista Rafał Mulka

Iluzjonista Rafał Mulka - Bilety na spektakl teatralny

Iluzjonista Rafał Mulka urodził się 03.03.1976r w Bielsku - Białej.

Pracę zawodowego iluzjonisty rozpoczął w październiku 1996r.

Pierwsze 10 lat pracy poświęcił przede wszystkim na doskonalenie warsztatu, budowanie repertuaru, zdobywanie doświadczenia zawodowego na bazie małych form artystycznych skierowanych do widowni dziecięcej . Etap ten został zakończony współpracą z Wydawnictwem Koga i wydaniem płyty DVD w formie kursu " Magia – sekrety iluzji ".
Następnie przyszła pora na rozszerzenie działalności czyli przedstawienia ukierunkowane w stronę widzów dorosłych podczas eventów, imprez firmowych, integracyjnych oraz kontynuację pracy związanej z programami dla widowni dziecięcej i rodzinnej jednakże już w większym zakresie .

Podsumowaniem 15 lat pracy zawodowej był udział w IV edycji popularnego programu telewizyjnego Mam Talent do którego iluzjonista samodzielnie opracował i wykonał autorskie efekty magiczne zaprezentowane w półfinale programu.

Obecnie to już 21 lat pracy zawodowej związanej nie tylko z realizacją kilku tysięcy przedstawień, obejmujących różne formy działalności artystycznej, m.in. przedstawienia sceniczne, programy plenerowe, mikroiluzję, ale także spotkania warsztatowe, opracowywanie efektów magicznych dla potrzeb teatralnych – współpraca z Teatrem Dramatycznym w Kaliszu oraz Teatrem "Witkacy" w Zakopanem i telewizyjnych np. TVN czy TV Sfera na zlecenie której została przygotowana oprawa artystyczna X Jubileuszowej Gali "Obiektywy Sfery" obejmująca nie tylko część artystyczną, lecz także opracowanie efektów w trakcie których osoby prowadzące tą Galę w magiczny sposób pojawiały się, znikały lub lewitowały.

Ostatnie lata zaowocowały także kolejnymi przedsięwzięciami artystycznymi zarówno wirtualnymi takimi jak "Akademia Magii" czyli projekt związany z nauką czarowania prowadzony za pośrednictwem portali takich jak YouTube czy Facebook , który skupił kilkanaście tysięcy fanów oraz ponad 5 mln. widzów, jak również w pełni realnymi czyli współpracą z Parkiem Rozrywki Rabkoland w Rabce Zdroju i stworzeniem Teatru Magii "Hokus Pokus", w którym w letnich sezonach zaprezentował prawie 600 przedstawień dla ponad 50 tysięcy zadowolonych widzów, których opinie niejednokrotnie sugerowały, iż jest to "najlepsza atrakcja tego Parku".

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Iluzjonista Rafał Mulka

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl