spektakl

Idę

spektakl

Idę

Idę - Bilety na spektakl teatralny

Poezja sprawdza się w życiu. Przy czym nie chodzi (wyłącznie) o reklamy perfum i etykiety niszowych piw. Słowo potrafi być wyborne, sprawiać przyjemność, przemieniać, lub – biblijnie – stwarzać. Spektakl „Idę” jest złożony ze słów, zdań, myśli oraz intuicji poetów takich jak Szekspir, Herbert, Miłosz czy ks. Jan Twardowski, przyprawiony zaś groteską Gombrowicza, a nad wszystkim unosi się szerokie spojrzenie Jana Pawła II.
Dom Kultury Stare Babice zaprasza na niebanalną produkcję, która chce przypomnieć nam teksty które doskonale znamy, usłyszeć je na nowo i zobaczyć, że mówią o nas, lub… w nas.
Przed spektaklem, o godz. 15.00, odbędzie się wernisaż wystawy rysunku, malarstwa i grafiki Mateusza Kalinowskiego, twórcy spektaklu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Idę

Tak może "iść" tylko wielki talent.
Występ ambitny i profesjonalnie przygotowany. Dużo autentycznej ekspresji. Muzyka na najwyższym poziomie. Szczerze polecam!
Spektakl piękny ,dziękujemy
Dobry pomysł na spektakl. Szacunek dla głównego bohatera, który potrafił się nauczyć tak trudnego tekstu. Sztuka daje dużo do myślenia i zostawia miłe wspomnienie.
Ciekawy występ, pełen pasji do poezji i literatury. Pytanie o własną drogę i możliwości. Próba określenia swojej roli w świecie słowami znanych pisarzy - jednocześnie podsumowanie etapu w życiu reżysera.
Jestem pod ogromnym wrażeniem talentu Pana Kalinowskiego! Grupa teatralna bardzo fajnie sobie poradziła. Oprawa muzyczna rewelacyja. Swiatla super.Przedstawienie robi wrażenie. Gratulacje☺
Profesjonalny występ. Super gra aktorska !!! :-)

Polecane z kategorii spektakl