spektakl

Idź, pobiegaj... - Spektakl Teatru TARA-BUM

spektakl

Idź, pobiegaj... - Spektakl Teatru TARA-BUM

Idź, pobiegaj... - Spektakl Teatru TARA-BUM - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl autorski młodzieżowego Teatru TARA-BUM pod kierownictwem Izabeli Karwot.

Tytuł przedstawienia jest jednozdaniową pigułką, którą bardzo często młodzież otrzymuje jako panaceum na wszelkie problemy, lęki, stresy i wahania. "Idź, pobiegaj..." rzucone lekceważąco przez ramię przez dorosłego, znaczy niewiele więcej niż: "Nie mam czasu na twoje wyimaginowane problemy. One nie są prawdziwe, jesteś za młody, żeby mieć PRAWDZIWE problemy!"

Dorośli bardzo często lekceważą to, że młodzi ludzie, zwłaszcza we współczesnym świecie coraz częściej nie potrafią sobie radzić z agresywną rzeczywistością, która nas otacza. Coraz więcej jest w nich lęku, niepewności, nagromadzonych emocji, z którymi nie potrafią sobie poradzić i pytań, na które nie mogą znaleźć odpowiedzi.

Dorosłym wydaje się, że tylko ich świat, ich sprawy, ich codzienne troski są prawdziwe, ale to nie prawda. To właśnie - i jeszcze wiele więcej - chciałaby do wszystkich dorosłych powiedzieć młodzież zespołu TARA-BUM swoim najnowszym spektalem.

Czy przyjdziesz?
Czy ich wysłuchasz?
Czy zrozumiesz?

reżyseria: Izabela Karwot
scenariusz: ZESPÓŁ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Idź, pobiegaj... - Spektakl Teatru TARA-BUM

Super przedstawienie. Powinno być wystawiane w szkołach, jak też rodzicom dzieci wchodzących w wiek dojrzewania i borykającymi się z życiowymi dylematami.

Polecane z kategorii spektakl