spektakl

Iluzjoniści

spektakl

Iluzjoniści

Iluzjoniści - Bilety na spektakl teatralny

Nowatorski format, który tworzy historię polskiego showbusinessu. Spektakl spina artystyczna klamra, która wprowadzi widza do tajemniczego, a przez to niezwykle interesującego świata jego bohaterów.

Piątka iluzjonistów - Silver, Prince, Mr. Freak, AryMan i Gambit - należących do czołówki adeptów tej sztuki udowodni, że nic nie jest takim, na jakie wygląda. Na dwie godziny zabiorą Widza w podróż do jego wnętrza i złamią wszelkie kanony logiki. Bo to show, którego nie można logicznie wytłumaczyć…

Producentem spektaklu jest Kamil Zalewski, którego ambicją jest dostarczenie widzom rozrywki na światowym poziomie.

Iluzjoniści to spektakl adresowany do całej rodziny, skonstruowany tak, aby doskonale bawili się na nim zarówno dorośli, jak i dzieci.

Dzięki Iluzjonistom polscy widzowie będą mieli okazję zobaczyć największe, niewykorzystywane dotąd w Polsce iluzjonistyczne rekwizyty, a wśród nich 8 metrowe wiertło, czy autentycznych rozmiarów wirnik silnika samolotu odrzutowego…

Przygotujcie się na niemożliwe! Zapraszamy!

BILETY ULGOWE 50% taniej dla dzieci do lat 15

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Iluzjoniści

Iluzjoniści Łódź oprawa muzyczna super !!! i to tyle dobrego :( przyjechaliśmy na spektakl a tu okazało sie ze odwołane bo chcą się dobrze przygotować...co to za tłumaczenie?! (współczuje tym co byli zamiejscowi) miejsc tez nie gwarantowali tych co wykupione a miałem najdroższe miejsca (na ich szczescie okazało sie ze mielismy dobre miejsca). Na przesunietym spektaklu było 1/3 sali z 2 spektaklów razem... przyczyna przesuniecia znana:).. nie sprzedali biletów i sie nie opłacało. A co samego spektaklu ... jednym słowem TRAGEDIA !!! nie warte nawet najtańszych biletów... no chyba ze sie ma 10 lat to mogło być. Triki i sztuczki słabe a Pan Ząbek miał lepszy trik w TVP niż te na żywo. Ze 2 sztuczki było fajne na 2 godziny spektaklu... całe szczęście ze muzyka była tego warta bo byśmy wyszli. Jeżeli Janusz Józefowicz sie pod tym podpisał to nie popisał się. NIE POLECAM !!!!
super, poszłabym jeszcze raz!!!!!!!!!!Wspaniali iluzjoniści
bardzo fajne przedstawienie bylismy z wnuczkami byly bardzo zadowolone i niekture NUMERY byly duzym zaskoczeniem i fajnie wykonane
Magiczne show z masą ciekawych i momentami przezabawnych trickow:-)Na plus oceniam również fakt, iż widzowie mogli także uczestniczych w niektórych sztuczkach:-) Niezapomnianym doświadczeniem było stać się na chwilę magikiem:-)A trick z kieszonkowcem po prostu genialny!!!
trifoglio 14.03.2017 16:00
Super pokaz trzyma w napięciu zapiera dech bardzo mi się podobało
Impreza bardzo fajna, cena chyba jak na Łódź za wysoka, dużo było wolnych miejsc na widowni. Przy dwóch ostatnich numerach zabrakło wprowadzenia /informacji/ jak przy pozostałych. Dlatego ocena tylko czwórka.

Polecane z kategorii spektakl