spektakl

Impro na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

spektakl

Impro na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

Impro na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji - Bilety na spektakl teatralny

Impro na Wrocku: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

W kwietniu Festiwal Wrocek rusza z nowym cyklem – improwizacją teatralno-komediową, w której wszystkie spektakle tworzone są na żywo i bez scenariusza. W ramach pierwszego spotkania z Impro na Wrocku zapraszamy na występ dwóch wrocławskich grup, które sztuki improwizacji uczyły się od najlepszych fachowców w kraju.

Specjalnie dla fanów Wrocka połączą siły, by zaprezentować Armando – amerykański format, w którym to publiczność przed każdą sceną wybiera temat, słowo lub kategorię jako inspirację dla aktora, który na podstawie sugestii tworzy niepowtarzalny monolog. Następnie aktorzy odgrywają improwizowane sceny oparte na skojarzeniach do monologów, które opowiedzieli.

Z Armando zmierzą się:

Nieomylni – powstali przed czterema laty pod egidą Artura Jóskowiaka, założyciela popularnej Improkracji. Dlaczego Nieomylni? Z przekory – pomyłki są bowiem stałą częścią występów improwizatorskich, w których brak jest scenariusza i nikt nigdy nie wie, co się za chwilę stanie. Występy są swoistą zagadką zarówno dla publiczności, jak i dla artystów, przez co są jedyne i niepowtarzalne.

Ulotny Teatr Improwizacji – na scenie pojawili się przed rokiem, by razem z publicznością tworzyć spektakle improwizowane różnego typu. Każdy ich występ jest unikatowy i powstaje z połączenia energii publiczności z nieograniczoną wyobraźnią występujących.

Na pierwszy odcinek Impro na Wrocku zapraszamy w czwartek, 27 kwietnia, o godz. 18 do Klubu Firlej przy ul. Grabiszyńskiej 56. Bilety w cenie 15 zł dostępne na www.festiwalwrocek.pl/wydarzenia.html. W dniu występu bilety dostępne w Firleju od godz. 17.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro na Wrocku, Festiwal WROCEK 2017: Nieomylni & Ulotny Teatr Improwizacji

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl