spektakl

Impro na Wrocku (odc.1), Festiwal WROCEK 2018: Katedra Improwizacji

spektakl

Impro na Wrocku (odc.1), Festiwal WROCEK 2018: Katedra Improwizacji

Impro na Wrocku (odc.1), Festiwal WROCEK 2018: Katedra Improwizacji - Bilety na spektakl teatralny

Festiwal Wrocek po raz kolejny wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swojej wyjątkowej publiczności. Tym razem zapraszamy Was na Improwizację, która dostarczy niesamowitych emocji i niewątpliwe wywoła wiele niepohamowanych wybuchów śmiechu!

Katedra Improwizacji jest uczelnianą organizacją studencką działającą na Politechnice Wrocławskiej. Celami Organizacji są popularyzacja zjawisk związanych z improwizacją teatralną, umożliwienie studentom Politechniki Wrocławskiej rozwoju i doświadczenia improwizacji, a także integracja środowiska akademickiego.

Aktualni członkowie to uczniowie i absolwenci działającej we Wrocławiu Akademii Improwizacji. W większości to doświadczeni scenicznie improwizatorzy:

Dawid Stanasiuk

Bartek Zarzyka

Zuza Zborowska

Wiktor Walentynowicz

Marcin Wiśniewski

Michał Juszczak

Piotrek Palus

Maciek Górski

Alexander Tsekhansky

Na Improwizację zapraszamy w czwartek, 25 października , na godz. 18:30 do Strefy Kultury Studenckiej Politechniki Wrocławskiej. Wstęp jest bezpłatny.

Stand-up na Wrocku to cykl imprez odbywających się w ramach kultowego Komediowego Międzynarodowego Festiwalu Wrocek. Każda impreza to ponad dwie godziny doskonałej rozrywki w klimacie stand-up comedy w wykonaniu najlepszych polskich komików. Mecenat nad wydarzeniem sprawuje miasto Wrocław.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Impro na Wrocku (odc.1), Festiwal WROCEK 2018: Katedra Improwizacji

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl