spektakl

JA TAM NIE WEJDĘ! Czyli, czego się boimy na Mokotowie 3.11

spektakl

JA TAM NIE WEJDĘ! Czyli, czego się boimy na Mokotowie 3.11

JA TAM NIE WEJDĘ! Czyli, czego się boimy na Mokotowie 3.11 - Bilety na spektakl teatralny

sala: Broadway
wstęp: 20/30 zł, rezerwacja miejsc online lub w DK KADR

Komicy i komiczki z Resortu Komedii kolejny raz przejmują scenę Domu Kultury Kadr i zapraszają na wieczór, w którym inspiracją do spektaklu będą miejsca na Mokotowie, do których zawsze chcieliśmy zajrzeć, ale się baliśmy!

Czy z biciem serca idziecie do sklepu AGD na rogu albo boicie się konfrontacji wzrokowej z panią z warzywniaka? A może jest miejsce tak eleganckie, że przechodzicie obok ze spuszczonym wzrokiem, niczym pokorna, acz dumna służąca z brazylijskiej telenoweli, która kiedyś się zemści na bogaczach? My to wszystko dla Was zagramy!

Czekamy także na Wasze historie, którymi można się podzielić tutaj na wydarzeniu lub na żywo 3 listopada – niech będą dla nas inspiracją. Bo spektakl jest w pełni improwizowany i wymyślany na oczach widowni. A z Mokotowa zawsze warto się trochę pośmiać, z czułością i z przymrużeniem oka.

Czas trwania: 70 minut

Resort Komedii (FB, IG) to autorska scena komediowa mieszcząca się przy Bielańskiej 1. Od ponad 4 lat warszawskie komiczki i komicy grają tam spektakle improwizowane, uprawiają stand-up oraz wystawiają swoje rozrywkowe programy. Z przyjemnością opuszczą swoją piwnicę, aby zajrzeć na Mokotów.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: JA TAM NIE WEJDĘ! Czyli, czego się boimy na Mokotowie 3.11

Bardzo ciekawy pomysł ,świetna zabawa. Miło spędzony czas.
Dobra gra aktorów. Inteligentne wyjścia z nietypowych sytuacji. Za dużo powtórzeń. Znudziło mnie po godzinie i wyszłam jako trzecia osoba z widowni.
Bardzo fajny występ! Szacun dla aktorów za genialne improwizowane teksty. Widać, że Oni też się przy tym dobrze bawili :) poprosimy o więcej przykładów ze Służewca :)

Polecane z kategorii spektakl