Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2023

spektakl

Ja tu tylko na chwilę zaparkowałem!

spektakl

Ja tu tylko na chwilę zaparkowałem!

Ja tu tylko na chwilę zaparkowałem! - spektakl

 Bilety
Dodaj do ulubionych
Ulubione

sala: Broadway
wstęp: 25 zł, kup bilet online lub w recepcji DK Kadr

Nowy Rok i nowe okazje do lokalnych przygód iawantur! Czy świąteczna atmosfera utrzymała się na Mokotowie, czy weszliśmy w kolejny rok pełni emocji?
Komicy i komiczki z Kooperatywy “Śmiesznie” przygotują dla Was noworoczny przegląd aktualnych tematów, rozgrzewających lokalne fora internetowe.

Gdzie można spokojnie zaparkować? Czy tramwaj do Wilanowa kiedyś pojedzie? Kto oszukuje na bazarku? Kto pokłócił się ze spółdzielnią? Jaki gang kradnie mokotowskie rowery?
Mokotowskie absurdy będą inspiracją do improwizowanych scen. To wydarzenie komediowe łączące spektakl z interakcją z publicznością. Chcemy spojrzeć na lokalne awantury z przymrużeniem oka. Przypomnimy najbardziej spektakularne dramy, ale też dla równowagi – chwile, kiedy mokotowski Facebook był krainą życzliwości i miłości. A co zobaczycie na scenie? Kulisy lokalnych kłótni, dalsze perypetie bohaterów albo absurdalne rozwiązania zgłaszanych problemów.

Admini i adminki mokotowskich grup – ten wieczór może ukoić Wasze nerwy. Hejterzy i nerwowi dyskutanci – strzeżcie się!

Przegląd mokotowskich awantur przygotują improwizatorzy i improwizatorki z Kooperatywy “Śmiesznie”. Korzystają z wielu sztuk, od stand-up’u po improwizację. Kochają absurd z wzajemnością.

Do zespołu należą: Norbert Bajan, Piotr Gasik, Ewa Gryczon, Marta Iwaszkiewicz, Maciej Kaczyński, Martyna Kowalska, Aleksandra Markowska, Agnieszka Matan, Joanna Pawluśkiewicz, Agata Rozbicka, Grzegorz Uzdański.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Podaruj bliskim niezapomniane emocje!

Kup voucher

Recenzje i opinie: Ja tu tylko na chwilę zaparkowałem!


Jak działają recenzje?
Było ekstra! Wraz z przyjaciółmi bawiliśmy się świetnie! Czekamy na kolejny występ! Żałujemy, że nie wiedzieliśmy się o tym wcześniej.
K. 19.01.2023 21:22
Uwielbiam, było świetnie, staram się być na każdym wydarzeniu tej grupy. Aktorzy rozbawiło publiczność do łez. 😍
anna 19.01.2023 10:00
Wspaniały spektakl improwizowany w sąsiedzkiej atmosferze. Improwizowane sceny dotyczą lokalnych mokotowskich tematów, co nadaje spektaklowi szczególny wymiar. Było miło i śmiesznie, serdecznie polecam!
Kuba 19.01.2023 09:25

Polecane z kategorii spektakl