spektakl

Jajo w sieci

spektakl

Jajo w sieci

Jajo w sieci - Bilety na spektakl teatralny

JAJO W SIECI - spektakl przeznaczony dla klas I-V (6-11 lat)
Treść sztuki jest zgodna ze szkolnym programem wychowawczym i profilaktycznym oraz z podstawą programową zajęć komputerowych: "Bezpieczeństwo w sieci”.

Od autorek:
Jesteśmy matkami. Z niepokojem obserwujemy jak często dzieci sięgają po wszelką elektronikę. Coraz chętniej odpływają w wirtualny świat gier, Internetu, portali społecznościowych. Robią tysiące selfie i natychmiast je publikują. Najważniejsze stają się dla nich aplikacje, programy, osiągnięcia w grach. „Pobyć razem” przybrało zupełnie inny wymiar. Dlatego właśnie stworzyłyśmy sztukę, która bawiąc wychowuje, edukuje, daje do myślenia.
Z notatek prasowych: "Jajo w sieci" to dynamiczna, pełna energii, wzruszająca opowieść o dwóch rywalizujących ze sobą światach: realnym i wirtualnym. O miłości, przyjaźni i perspektywie straty. Dwie zaprzyjaźnione dziewczynki ściągają na telefon nieznaną im aplikację. Nieświadomie sprawiają, że ze świata wirtualnego do realnego przenika gigantyczne jajo. Jego pojawienie się wywraca do góry nogami życie jednej z nich. Chcąc odzyskać najbliższą sercu osobę, będzie musiała dokonać w sobie wielu zmian, stanąć do walki z czasem i w trybie przyśpieszonym nauczyć się na nowo funkcjonować w realnym świecie. Czy jej się uda?"

Występują: Ewa Gorzelak, Agnieszka Roszkowska, Magdalena Gnatowska

Reżyseria: Magdalena Gnatowska
Scenografia: Rob Kowański i Tomasz Gil
Kostiumy: Ewa Gorzelak i Magdalena Gnatowska
Muzyka: Aleksander Maksimow i Paweł Derentowicz
Produkcja: Ewa Gorzelak i Zbigniew Dziduch

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jajo w sieci

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl