spektakl

Jak nie oszaleć z facetem

spektakl

Jak nie oszaleć z facetem

Jak nie oszaleć z facetem - Bilety na spektakl teatralny

Spektakl „Jak nie oszaleć z facetem” powstał na podstawie kultowego serialu „Ranczo” i w oparciu o jego postacie, realizowany jest przy współprodukcji producenta tego telewizyjnego super hitu. Sztuka napisana przez Roberta Brutter’a (właśc. Andrzej Grembowicz) - scenarzysty Rancza, w reżyserii uznanego reżysera teatralno-telewizyjnego Macieja Wojtyszki, oparta na specyficznym, charakterystycznym poczuciu humoru, ostro zarysowanych typach osobowości stworzonych przez aktorów, z dużą porcją znanych piosenek w stylu: „Seksapil to nasza broń kobieca”, z pogranicza teatru i kabaretu, ma szansę stać się ogólnopolskim hitem.
To opowieść o odwiecznych różnicach między myśleniem i postrzeganiem świata przez kobiety i mężczyzn, chwilami bardzo ostra i bezkompromisowa walka płci okraszona muzyką i humorem, który bawi widzów telewizyjnego Rancza od wielu długich lat. To rodzaj wykładu i nauki dla wszystkich młodszych i starszych dziewczynek jak radzić sobie z takim egzemplarzem jakim jest tytułowy facet, podczas którego wybrane metody prezentuje się na niniejszym egzemplarzu. Czy egzemplarz to przetrwa i pogodzi się ze swoją rolą, nie dającą mu szans w starciu z wszystkowiedzącymi i sprytnymi kobietami ? - oto jest pytanie…

Występują:

WIĘCŁAWSKA – Dorota Chotecka-Pazura

FRANCESCA – Anna Iberszer

WEZÓŁOWA – Beata Olga Kowalska

HADZIUKOWA – Dorota Nowakowska

PIETREK - Piotr Pręgowski

Reżyseria: Maciej Wojtyszko
Scenografia: Witek Stefaniak
Kostiumy: Elżbieta Radke, Lidia Oleczek
Muzyka: Krzesimir Dębski
Choreografia: Marcin Hakiel

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jak nie oszaleć z facetem

Jeżeli koś chce się pośmiać - to polecam !!!
Zabawnie, lekko, bardzo przyjemne, ale tylko dla fanów Rancza, co mi osobiście nie przeszkadza. Bardzo chętnie obejrzę jeszcze
Spektakl bardzo nam się spodobał, polecamy wszystkim !
Spektakl rewelacyjny, cała prawda o życiu,a na koniec chwila refleksji- godne polecenia.Jedyne zastrzeżenie co do wygody tzw.dostawek. Strasznie niewygodne,jeżeli byłyby z oparciem i skierowane do sceny byłoby ok.Osobiście nigdy już nie kupię biletów na te miejsca.
Bardzo nam się podobało, polecamy na przyszłośc jeśli ktoś nie był. Troche drogie bilety.
SUPER ZABAWA!!!Ubawiłam się do łez.Polecam wszystkim, którzy kochają "Ranczo".
Zabawnie, uroczo, przerysowanie ale prawdziwie, dla Panów często oburzająco ;)chwytający za serce finał! Polecam wszystkim!
Przedstawienie rewelacyjne, zabawne inteligentne żarty, naprawdę polecam.
Swietne przedstawienie, szczegolnie dla wielbicieli Rancza!
SUPER, SUPER, SUPER!

Polecane z kategorii spektakl