spektakl

Jak podróżować za darmo 974 dni dookoła świata

spektakl

Jak podróżować za darmo 974 dni dookoła świata

Jak podróżować za darmo 974 dni dookoła świata - Bilety na spektakl teatralny

Stowarzyszenie Klub Szalonego Podróznika zaprasza na spotkanie z Władysławem Labudą - " Jak podróżować za darmo 974 dni dookoła świata"

Pewnego jesiennego wieczoru Władysław Labuda postanawia rzucić wszytko co posiada: dziewczynę, firmę, samochód oraz całe ustabilizowane życie. Decyduje się podążać za głosem serca i wyruszyć w podróż dookoła świata.
Rok później wyjeżdża z Polski aby okrążyć glob w poszukiwaniu prawdziwej wolności i alternatywnych ścieżek życia. Postanawia, że nie wyda ani centa na noclegi.
Władek za prezentację swojej podróży na tegorocznych Kolosach otrzymał nagrodę publiczności.

Książka: Jak podróżować za darmo
W książce znajdują się rozwiązania jak znaleźć darmowy nocleg, transport, wyżywienie atrakcje i w końcu jak zarabiać w podróży. Czytelnik znajdzie tu również dziennik z wyprawy, w którym dzieli się swoimi przemyśleniami na temat napotkanych ludzi i wydarzeń. Opowie o przeciwnościach losu i walce o własne marzenia.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jak podróżować za darmo 974 dni dookoła świata

Bardzo dobre spotkanie i wykład. Organizacja ok. Informacje przekazane bardzo ciekawie i interesująco przy użyciu dobrego sprzętu.
Pan Władek, opowiada swoją historię ze swadą i polotem. Opowieści ciekawe. Stara się również przekazać pewne wartości. Co w życiu jest tak naprawdę ważne. Byliśmy na spotkaniu z Żonką. I byliśmy w tym studenckim dość towarzystwie najstarsi :), ale atmosfera była świetna. Podobało nam się. Pozdrowienia dla Pana Władka! I czekamy na następne spotkania.
Dobrze wykorzystany czas. Facet jest świetny; dużo zrobił i opowiada o tym w naprawdę ciekawy sposób. Aż się chce spakować w plecak i ruszyć przed siebie! pozdrawiam! :)
Bardzo dobra prelekcja, pełna inspiracji.
Super sprawa, człowiek ze świetnym podejściem i umiejętnością prowadzenia takiego spotkania
Spotkanie odbywało się w bardzo przyjemnym nastroju,odczuć sie dało pozytywną energię od prowadzącego spotkanie,jak również od publiczności.Ja osobiście znalazłam odpowiedzi na kilka dręczących mnie pytań.Spotkanie bardzo motywujące i inspirujące.Otoczka przygotowania,czyli naświetlenie,nagłośnienie na wysokim poziomie,tak więc organizatorom również wielkie podziękowanie pozdrawiam Natalia Wróbel
Występ Władysława bardzo dobry. Aż nie dostrzegłem kiedy zleciało te 1h 45 min. Daje do myślenia i motywuje :) a do tego było sporo informacji dla tych, którzy chcieliby rozpocząć podobną przygodę z podróżowaniem.
Dobrze zorganizowane, wszytko pięknie, ładnie. Super prezentacja, zmotywowało. Władek super przekazał tajniki sztuki podróżowania za darmo :)
Było wspaniale! Świetne wydarzenie!
Bardzo miłe spotkanie, prowadzone w żywy, zabawny sposób, absolutnie się nie nudziłam! Władek sporo opowiedział o swojej podróży dookoła świata, ale i o sposobach na tanie podróżowanie. Rzucił też kilka motywacyjnych cytatów,które przy jego prezentacji jakoś nabierały mocy. ;) Cieszę się, że uczestniczyłam w tym wydarzeniu z moimi znajomymi.
Inspirujace spitkanie z inspirujacym czlowiekiem. Juz od dluzszego czasu ogladam Wlodka na yt i vardzo ciesze sie ze mialam mozliwosc spotkania go w Poznaniu :)
Nic nie przemawia lepiej niż żywy przykład ;-) wyrazisty, dowcipny i pełen dystansu Włodek pokazał, że można spełnić marzenia i jeszcze dać coś od siebie światu. Bardzo budujące spotkanie :-)

Polecane z kategorii spektakl