spektakl

Jaś i Małgosia - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

spektakl

Jaś i Małgosia - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

Jaś i Małgosia  - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018 - Bilety na spektakl teatralny

„Jaś i Małgosia” - Teatr Dzieci Zagłębia im. Jana Dormana – Będzin

Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

„Jaś i Małgosia” to rozśpiewana, roztańczona, bogata scenograficznie interpretacja klasycznej bajki braci Grimm, ze szczyptą dydaktyzmu i mnóstwem zabawy. Mali bohaterowie to rozbrykane rodzeństwo, które nie zawsze ma ochotę słuchać swoich rodziców, przez co szybko wpada w kłopoty. Z czasem dzieci przekonują się jednak, że zuchwałe zachowanie nie popłaca, podobnie zresztą jak beztroskie zabawy i łakomstwo.

W spektaklu pojawia się cała galeria barwnych postaci. Oprócz tytułowych bohaterów, można zobaczyć groźną Babę Jagę, a także sympatyczne Wiewiórki, w roli narratorów i komentatorów wydarzeń scenicznych, bajkowe drzewa i przebiegłego kocura. Oprawa muzyczna i barwna scenografia dopełnia wrażeń, wciągając widza w fascynujący świat przygód. Spektakl jest łatwy w odbiorze, nawet dla bardzo małych widzów. Po takiej podróży dzieci jeszcze długo nucą piosenki ze spektaklu.

Czas trwania: 1 godz. 25min.( przerwą)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jaś i Małgosia - Festiwal Teatrów dla dzieci Kraków 2018

Bardzo fajne przedstawienie gra świateł, dużo piosenek i ciekawe postacie w zabawny sposób potrafiły zainteresować dzieci a także dorosłych. Polecam
Cudowna podróż w bajkowy świat Jasia i Małgosi,pełna humoru,piosenek i tańca-czyli tego co moje córki najbardziej lubią.Miłe spędzenie czasu w towarzystwie aktorów.Co roku wracamy na festiwal,za rok też będziemy . :)

Polecane z kategorii spektakl