spektakl

Jazz w Teatrze. Patrycjusz Cyran z zespołem.

spektakl

Jazz w Teatrze. Patrycjusz Cyran z zespołem.

Jazz w Teatrze. Patrycjusz Cyran z zespołem. - Bilety na spektakl teatralny
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Jazz w Teatrze. Patrycjusz Cyran z zespołem.

Saksofonista w 2021 roku nagrał debiutancką płytę "Chillout", z której program usłyszymy podczas koncertu. Są to autorskie utwory instrumentalne, improwizowane, w klimacie chillout. Muzyka wykonywana przez zespół ma swój rodowód w USA. Jest to odłamek jazzu, z bardzo przyjemną, niebanalną harmonią. Sekcja rytmiczna gwarantuje obłędny groove. Ciekawe tematy muzyczne, które nie są proste, ale wpadające w ucho, solówki, improwizacje - są nie lada gratką i świetna formą relaksu dla słuchaczy. Artysta uważany jest za pioniera tego gatunku w Europie.

Muzycy zespołu towarzyszącego to czołówka polskiej sceny muzycznej:
Sławomir Berny – instrumenty perkusyjne,
Ryszard Pałka - perkusja,
Łukasz Belcyr - gitara,
Tomasz Pala – fortepian, keyboards,
Mirosław Stępień – gitara basowa.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Jazz w Teatrze. Patrycjusz Cyran z zespołem.

Wspaniały koncert w wykonaniu Patrycjusza Cyran z zespołem, ciekawy repertuar,bardzo zdolni muzycy, którzy byli uzupełnieniem całego występu Patrycjusza. Z wielką przyjemnością przyjdę na kolejne koncerty,aby umilić sobie czas w tak wspaniałej atmosferze. Polecam każdemu odrobinę takiej odskoczni od codzienności.
Renata 28.02.2022 09:25
Ja jestem "ofiarą" Smooth Jazzu Marka N. więc taki koncert to miód na moje uszy:)
voip 25.02.2022 20:44
Fantastyczny koncert!!! Nie mogę się doczekać wydania płyty! Przewiduję światową karierę autora prezentowanych utworów i czekam na kolejne odsłony artystycznego geniuszu. Brawo, brawo, brawo :)
Jules 25.02.2022 17:12
Rewelacja!
Tom 25.02.2022 14:21
Muzyka super. Po prostu moje klimaty. Trochę brakowało mi kameralności (zbyt duża sala nie w pełni wypełniona. Spodziewałem się że skoro to jest promocja płyty to że będzie można ją na koncercie nabyć z autografami muzyków
Andrzej_ee6 25.02.2022 09:19
Ojjjjj....fajny wieczór i to nie tylko ze względu na tłusty czwartek 🤣 W tych tak trudnych czasach,koncert w takim wykonaniu napawa optymizmem do dalszego działania🙂 Zapamiętajcie tego człowieka Patrycjusz Cyran,bo będzie na pewno o nim głośno w świecie Jazzowej muzyki.
Georg1005 25.02.2022 08:47

Polecane z kategorii spektakl