spektakl

Scena Dorosłego Widza - Jesteśmy dorośli... Prawie.. / Idź pobiegaj

spektakl

Scena Dorosłego Widza - Jesteśmy dorośli... Prawie.. / Idź pobiegaj

Scena Dorosłego Widza - Jesteśmy dorośli... Prawie.. / Idź pobiegaj - Bilety na spektakl teatralny

Dwa doskonałe spektakle w wykonaniu rybnickiej młodzieży w cyklu: SCENA DOROSŁEGO WIDZA.

Jesteśmy dorośli... Prawie...
Spektakl „Jesteśmy dorośli, prawie…” to opowieść młodych ludzi o drodze jaką pokonują od dzieciństwa do dorosłości. O ich pragnieniach, trudnościach i lękach jakie im towarzyszą. Marzeniach, jak będzie wyglądać ich przyszłość. Dorosłość, która ich nurtuje… przez jednych wyczekiwana, przez drugich odpychana, a nawet wypierana. Zadają sobie pytanie… czy są na nią gotowi…? Czy chcą dorastać…? A może już dorośli… O cienkiej granicy pomiędzy dwoma skrajnie różnymi światami… Teatr SUPEŁ W NOWEJ DOROSŁEJ ODSŁONIE. Jedno wiedzą na pewno bardzo na nią czekają.

REŻYSERIA: IZABELA KARWOT
SCENARIUSZ: TEATR SUPEŁ, IZABELA KARWOT

Idź pobiegaj Spektakl autorski młodzieżowego Teatru TARA-BUM pod kierownictwem Izabeli Karwot.
Tytuł przedstawienia jest jednozdaniową pigułką, którą bardzo często młodzież otrzymuje jako panaceum na wszelkie problemy, lęki, stresy i wahania. "Idź, pobiegaj..." rzucone lekceważąco przez ramię przez dorosłego, znaczy niewiele więcej niż: "Nie mam czasu na twoje wyimaginowane problemy. One nie są prawdziwe, jesteś za młody, żeby mieć PRAWDZIWE problemy!"

Dorośli bardzo często lekceważą to, że młodzi ludzie, zwłaszcza we współczesnym świecie coraz częściej nie potrafią sobie radzić z agresywną rzeczywistością, która nas otacza. Coraz więcej jest w nich lęku, niepewności, nagromadzonych emocji, z którymi nie potrafią sobie poradzić i pytań, na które nie mogą znaleźć odpowiedzi.

Dorosłym wydaje się, że tylko ich świat, ich sprawy, ich codzienne troski są prawdziwe, ale to nie prawda. To właśnie - i jeszcze wiele więcej - chciałaby do wszystkich dorosłych powiedzieć młodzież zespołu TARA-BUM swoim najnowszym spektalem.

Czy przyjdziesz?
Czy ich wysłuchasz?
Czy ich zrozumiesz?

reżyseria: Izabela Karwot
scenariusz: ZESPÓŁ

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje

Super młodzież jestem pod wrażeniem
Uczta dla duszy. Mlodzi zdolni aktorzy pięknie przedstawili swoje odczucia, przezycia, rozterki. Kto nie widzial niech żałuje.
Piękne spektakle na wysokim, profesjonalnym poziomie. Uczta artystyczna i radość, że dzieją się takie fantastyczne rzeczy. Gratulacje dla Pani Izabeli Karwot i świetnych młodych ludzi z obydwu zespołów teatralnych.

Polecane