Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

spektakl

"Jezioro Łabędzie" Imperial Lviv Ballet

spektakl

"Jezioro Łabędzie" Imperial Lviv Ballet

"Jezioro Łabędzie" Imperial Lviv Ballet - spektakl
Dodaj do ulubionych
Ulubione

„Jezioro Łabędzie” w WCK

Na deskach Wodzisławskiego Centrum Kultury po raz kolejny wystąpią światowej klasy artyści z Imperial Lviv Ballet. 6 grudnia o 19:00 podziwiać będziemy solistów z Paryża, Lwowa, Moskwy i Kijowa.

„Jezioro Łabędzie" do muzyki Piotra Czajkowskiego to wzorzec klasycznego piękna, niezmiennie ujmujący każdą publiczność. To również najpoważniejsze wyzwanie dla tancerzy i choreografów. Najsłynniejszy balet Piotra Czajkowskiego przeniesie nas do baśniowej krainy tańca i muzyki. To opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o zdradzie, bólu i potędze miłości. Akcja tego niezwykłego widowiska, w wykonaniu uznanego na całym świecie Narodowego Baletu Ukrainy, jest nasycona subtelnym liryzmem i poetycką fantastyką. Dziewczęta zaklęte w łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granice życia i śmierci wciąż wzruszają widzów całego świata. Doświadczyć tego będzie można w Wodzisławskim Centrum Kultury.

- To będzie wydarzenie artystyczne na najwyższym światowym poziomie. Na scenie WCK wystąpią wspaniali tancerze, których występy z pewnością pozostaną niezapomniane – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 70 zł do nabycia w kasie WCK oraz za pośrednictwem strony biletyna.pl

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

Informacje na www.wck.wodzislaw-slaski.pl

Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Jezioro Łabędzie" Imperial Lviv Ballet

Występ super. Polecam wszystkim. Nabawiłam się tylko kataru i bólu ucha od wiejącej na mnie klimatyzacji włączonej chyba na minimum
GOSIA 09.12.2018 22:19
Przepiękny występ!
monika 09.12.2018 10:06
Przedstawienie przepiekne.
07.12.2018 15:51
Przepiękny spektakl. Ja i moja rodzina byliśmy zachwyceni
Ireneusz 07.12.2018 12:37
Po raz pierwszy byłem na występie baletu i jestem pod ogromnym wrażeniem jaki zespół Imperial Lviv Ballet na mnie wywarł. Piękna choreografia, pięknie zatańczone, pięknie ujmująca i chwytająca za serce historia. A to wszystko do prze pięknej muzyki Piotra Czajkowskiego. Bardzo dziękuję organizatorom, artystom oraz bardzo miłej Pani choreograf z którą to miałem przyjemność zamienić kilka zdań. Z niecierpliwością wyczekuję kolejnych takich wydarzeń. Dziękuję i pozdrawiam.
Krzysztof. 07.12.2018 12:32
Wspaniały, niezapomniany występ długo pozostanie w pamięci
07.12.2018 09:06

Polecane z kategorii spektakl