spektakl

Jezioro Łabędzie - Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet

spektakl

Jezioro Łabędzie - Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet

Jezioro Łabędzie - Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet - Bilety na spektakl teatralny

Rosyjski balet klasyczny (Classical Russian Ballet)
pod kierownictwem HASANA USMANOVA

z udziałem solistów Teatru Wielkiego (Moskwa) i Teatru Maryjskiego (Petersburg)

Światowa premiera. Po raz pierwszy: scena i lód!

„Jezioro łabędzie. Klasyka i Lód.”

Po raz pierwszy w historii w jednym przedstawieniu wykorzystana zostanie tradycyjna scena baletowa i lód, na których wystąpi rosyjski balet klasyczny pod kierownictwem HASANA USMANOVA!
Widowisko w wykonaniu najlepszych tancerzy i łyżwiarzy figurowych Rosji. Już teraz możecie Państwo zobaczyć zestawienie baletu klasycznego i jazdy figurowej na lodzie! I choć połączenie tak odmiennych dziedzin wydawałoby się niemożliwe, współczesny teatr wciąż ewoluuje, odkrywając przed widzami nowe, niezbadane dotychczas zakątki!

„Jezioro łabędzie” i „Dziadek do orzechów” – dwa potężne dzieła, które poza postacią Piotra Czajkowskiego łączy bezlitosna walka dobra ze złem oraz pewność, że dobro zwycięży, a miłość i sprawiedliwość na pewno zapanuje!
Fantazyjna scenografia, efektowne kostiumy, doskonała gra aktorska oraz umiejętności taneczne na światowym poziomie w połączeniu z nowatorskimi elementami Hassana Usmanowa to gwarancja emocji, które trudno opisać słowami – trzeba je po prostu przeżyć! To spektakl dla całej rodziny i kwintesencja tego, co najlepsze w rosyjskiej kulturze ostatniego stulecia.
Wraz z bohaterami, zapraszamy Państwa w niezapomnianą podróż do bajkowego świata legend i niekończącej się wyobraźni.

Balet odbywa się w dwóch aktach.
Czas trwania : 2 godziny 20 minut z przerwą (20 minut)
Muzyka: Piotr Czajkowski
Kierownik: Hasan Usmanov

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Jezioro Łabędzie - Klasyka i Lód - Rosyjski Klasyczny Balet

Występ był przepiękny. Nigdy nie pasjonowałam się tańcem, nie wzbudza on we mnie żadnych emocji, ale oglądanie tego baletu to bajka... Minusami spektaklu było to ze muzyka nie była grana na żywo (myślę, że spektakl robiłby jeszcze lepsze wrażenie) oraz samo miejsce. Hala była zimna i okropna. Nawet zasłony zawieszone żeby zasłonić ten chaos nie dawały rady...
Asik 06.03.2018 11:34
Jestem pod wielkim wrazeniem, cudowna muzyka,balet na najwyzszym poziomie, dla mnie byla to uczta dla oka i ucha.
Piękne,fascynujące widowisko.Ta piękna historia miłosna opowiedziana została w niezwykły dla mnie sposób- przez połączenie klasycznego baletu i tańca na lodzie.Piękno wykonania sztuki przez tancerzy, ciekawe układy choreograficzne, genialna muzyka Piotra Czajkowskiego sprawiły, że na krótki czas przeniosłam się magicznego, pełnego wdzięku świata.
Anna z Górzycy 26.02.2018 20:15
Przepięknie!
daniel 26.02.2018 19:53
Przyjemnie spędzony czas
Pippin 26 26.02.2018 16:43
Niesamowite wydarzenie, pełna sala zachwyconych ludzi, wspaniali tancerze! Warto zobaczyć :)
piękne widowisko
Bardzo mi sie podobało, oby wiecej takich wydarzen w Olsztynie.
Wspaniałe widowisko. Warto było przejechać 250 km aby obejrzeć. Może jedynie niepotrzebne były efekty akrobatyczne, ale nie przysłoniły odczuć zyskanych oglądaniem tańca klasycznego i na lodzie. Warto obejrzeć! Polecam!
misiowami 25.02.2018 21:02
Wielki plus za wrażenia artystyczne, jedyny minus to brak muzyki na żywo. Niezapomniane przeżycie
Andzia 25.02.2018 20:51
Przepiękne widowisko! :)
Spektakl rewelacja - 5/5 gwiazdek! Jednakże obsługa FATALNA! Nieustanne, bezcelowe chodzenie obsługi po sali, krzyczenie do siebie nawzajem (w trakcie trwania sztuki!), a to wszystko tuż przy widowni po prawej stronie sali.
Magda 25.02.2018 18:03
Było super!!! Polecam 👍
Ania 25.02.2018 17:09
Występ rewelacyjny. Warty zobaczenia.
Silvanna 25.02.2018 17:05
było SUPER!!! Uczta dla duszy, polecam!
Gosia 25.02.2018 11:20
Cena nieadekwatna do wydarzenia
olsztynianka 25.02.2018 10:01
Cudowny występ. Z wielką chęcią jeszcze raz bym obejrzał cały balet na żywo.
Leszek 25.02.2018 08:56
Występ ciekawy. Natomiast Hala Urania nie nadaje się na takie eventy. Scena w porównaniu do całej hali była malutka i dziwnie to wyglądało szczególnie z dalszych miejsc. Było prawie widać jak za kulisami przygotowali się następni występujący. To nie powinni mieć miejsca. Więcej profesjonalizmu potrzeba
Rafał K. - Jaroty 24.02.2018 21:42
Sam balet - rewelacja. Cudowne połączenie tańca, tańca na lodzie i elementów akrobatyki. Natomiast organizacja - hala Urania w Olsztynie, to porażka. Po pierwsze - brak szatni, co zwiększało ciasnotę i niewygodę, a to zakłócało odbiór przedstawenia. Po drugie - ciągle kręcący sie po parkiecie pracownicy ochrony. To rozkojarzało i zmniejszało komfort odbioru. Po trzecie nie wszystkie okna do końca zasłonięte, szpary miedzy zasłonami -zakłócenia jak wyżej. Po czwarte - toalety, na tak wielką liczbę ludzi trzy damskie toalety i 15 minut przerwy. Po piąte - niekompetentni pracownicy wpuszczający na widownię. Nie orientowali się w rozkładzie sektorów i miejsc. Ogólnie za tak duże pieniądze ogladaliśmy wspaniały spektakl w niekomfortowych i urągających standardom warunkach.
pajtunka 24.02.2018 17:55
Wspaniałe przeżycie. Szczerze polecam
Bardzo dobrze zareklamowano fakt, że będzie lód, ale w połączeniu z klasycznym baletem wypadł on trochę jak "Mam talent" - hula hop i skakanki. Rola księcia odegrana i zatańczona tragicznie, na szczęście reszta klasycznych tancerzy baletowych była na bardzo wysokim poziomie. Poziom techniczny sali niestety też pozostawił trochę do życzenia: światło zapaliło się nad widownią w trakcie spektaklu, kurtyna nie chciała opaść. Dodatkowym minusem był fakt, że wpuszczano osoby spóźnione podczas trwania spektaklu, co poniekąd rujnowało odbiór reszcie widzów.
Przeżycie nie do opisania, jestem zachwycona występem. Na pewno będę chciała kupić bilety na następne przedstawienia Rosyjskiego Baletu Klasycznego
Iwona 13.02.2018 09:40
To chyba nieporozumienie z tym baletem na lodzie.Ten skrawek pseudo lodu i pseudo tancerze.Żenada
wszedzie bilbordy odnośnie baletu na lodzie, a samego spektaklu na lodzie bardzo malo, mala scena
Świetny występ, aczkolwiek zbyt mało jazdy na lodzie.
Kamil 12.02.2018 21:14
Świetny występ. Godny polecenia, wspaniali tancerze, wiele ciekawych akrobacji, a łyżwy i balet super połączenie. Jedyny minusy to, że przedstawienie odbylo się na duzej hali, a moim zadaniem dużo lepszy efekt byłby w operze. Ale cóż nie byłoby Tak wielkiej widowni.
Cudowne widowisko na najwyższym światowym poziomie. Wspaniali tancerze i akrobacje zapierające dech w piersiach.
Przedstawienie rewelacyjne, tancerze doskonali, a łyżwiarze to fascynujące uzupełnienie. Niestety pojawił się pewien zgrzyt, ponieważ miejsca wykupione przeze mnie dla rodziny i znajomych (w sumie 5 osób) zostały sprzedane podwójnie i część z nas musiała przesiąść się do innego rzędu. Mam nadzieję, że podobny problem nie powtórzy się w dniu 16 lutego kiedy wybieramy się na balet gruziński, a bilety kupowałam na tym samym portalu co Jezioro Łabędzie.
Jagna2006 12.02.2018 14:03
Piękne przedstawienie, jesteśmy bardzo zadowoleni , że mogliśmy na nim być.
Było super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii spektakl