spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Andrzej Pasławski - Wilno – barok na 7 wzgórzach

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Andrzej Pasławski - Wilno – barok na 7 wzgórzach

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Andrzej Pasławski - Wilno – barok na 7 wzgórzach - Bilety na spektakl teatralny

Andrzej Pasławski – krakowianin, zakochany w Bałkanach podróżnik, instruktor i pasjonat fotografii. W latach 80-tych współpracował jako fotoreporter w redakcjach dwóch gazet krakowskich. Obecnie kieruje Agencją Kulturalno-Artystyczną PROXIMA, a na pokazach i slajdowiskach dzieli się swoimi barwnymi wrażeniami i przebogatym doświadczeniem.

Tym razem zabierze wszystkich chętnych na wycieczkę do stolicy Litwy – najbardziej barokowego miasta położonego na północ od Alp i podobnie, jak Rzym – usytuowanego na siedmiu wzgórzach. Uczestnicy spotkania zwiedzą Wilno poczynając od Ostrej Bramy i cudownego obrazu Matki Boskiej Ostrobramskiej, przez główne i małe ulice Miasta aż do autonomicznej ”Republiki Zarzecza”, która posiada swego prezydenta, konstytucję oraz święto Niepodległości obchodzone w Prima Aprilis.
A na koniec Zwierzyniec, dzielnica Wilna, gdzie czas się zatrzymał, gdzie w XVI wieku polowali Radziwiłłowie, a dziś można odetchnąć wśród urokliwych, kolorowych chałupek, wśród zieleni i parków.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Andrzej Pasławski - Wilno – barok na 7 wzgórzach

Brak recenzji

Polecane z kategorii spektakl