spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chiny od góry do dołu"

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chiny od góry do dołu"

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chiny od góry do dołu" - Bilety na spektakl teatralny

Zapraszamy na spotkanie z Autorem wydanej właśnie książki „Chiny od góry do dołu”, Markiem Pindralem. Dwa lata spędzone w Państwie Środka pozwoliły poznać ten Kraj od podszewki, dzięki czemu obejrzymy zdjęcia nie tylko zachwycającej przyrody czy zabytków, ale dowiemy się też dlaczego Autor został tam wzięty za szpiega, dlaczego tylu Chińczyków śpi w płaszczach, a po ulicach chodzi w piżamach. Odwiedzimy wioskową szamankę, domy biedne i bogate. Posłuchamy o chrzcie kurzą krwią i o tym, czy rzeczywiście można jeść wszystko, co ma nogi, za wyjątkiem stołu. Oraz kto nosi na głowie włosy zmarłych przodków, nadal czci drzewa i dlaczego ciągle pali się tam pieniądze. A także z jakiego powodu astrolog kazał po roku odkopać ciało pana G.. I tak dalej, i tak dalej, i tak dalej…

Po spotkaniu Autor będzie podpisywał egzemplarze swojej książki.

Marek Pindral – z wykształcenia filolog angielski, choć obecnie częściej podróżuje, niż „filologuje”. Autor pokazów multimedialnych, wystaw fotograficznych, artykułów w m.in. „Gazecie Wyborczej”, „Poznaj Świat”, „Globtroterze”. Przetłumaczył na język polski rozważania jednego z hinduskich awatarów, w którego aśramie spędził kilka tygodni. Odwiedził kilkadziesiąt krajów, poza Polską zamieszkując na dłużej w Wielkiej Brytanii, Chinach i Omanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - "Chiny od góry do dołu"

Rewelacyjnie, super spotkanie.
Bardzo udane spotkanie z panem Markiem. Ciekawe zdjęcia i dużo fajnych opowieści autora.
Jestem wielką fanką Pana Marka Pindrala. Pokaz "Chiny od góry do dołu" był pokazem wspaniałym. Wszystkie spotkania z Panem Markiem są zawsze niesamowite i zawsze jest mi ich mało! Jeżeli będzie to możliwe to proszę o więcej spotkań z Panem Markiem!!!!!
Bardzo fajna prelekcja. Prelegent bardzo ciekawie opowiadał o Chinach i to o nie tej cześci turystycznej, tylko jacy ci Chińczycy są.
Polecam!!!!!!!!!!!

Polecane z kategorii spektakl