spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Jakub Rybicki - Kuba-nie taka rajska wyspa

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Jakub Rybicki - Kuba-nie taka rajska wyspa

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Jakub Rybicki - Kuba-nie taka rajska wyspa - Bilety na spektakl teatralny

Jakub Rybicki urodzony na Warmii, wychowany na Mazurach, dorastający na Podlasiu, a najczęściej osiadły w Wielkopolsce. Z wykształcenia wschodoznawcą i socjolog – co stale każe mu pchać się na Wschód, który kocha szczerze, ale nie wie, czy z wzajemnością. Z pasji i zawodu fotograf, laureat licznych nagród fotograficznych. Autor książki "Po Bajkale”, współpracownik magazynów i portali podróżniczych. Kolekcjoner dziwnych czapek, okazjonalny alpinista. Rowerem, autostopem, konno i samochodem przejechał około 50 krajów. W podróżach szuka prawdy, dobra i piękna.

Kuba to rajska wyspa, w której można zakochać się od pierwszego wejrzenia. Ale jaka jest od środka, co w sobie kryje, co myślą ludzie i jak im się żyje? Jest to kraj pełen paradoksów rodem z PRL, który właśnie przeżywa koniec komunizmu i swój rok 1989. Jest pełen emocji, tajemnic, piękna, brzydoty, rumu i cygar. Zapraszamy na opowieść o miesięcznej wyprawie rowerowej przez Kubę ­ tę turystyczną i nieznaną, w deszczu i słońcu, za to zawsze w oparach spalin z archaicznych pojazdów i smakiem trzech kanapek do wyboru oferowanych przez wszystkie punkty gastronomiczne na wyspie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW – Jakub Rybicki - Kuba-nie taka rajska wyspa

odpowiednia jakość do ceny - wpierw nie działa mikrofon, potem jest za głośny i przesterowany; wentylacja zaczyna działać, gdy już było gęsto. A poza tym bardzo dobrze ;)
Treść i prezenter bardzo się podobała. Nie podobało się miejsce - za ciasno.slaba widoczność. Rzutnik mógłby być poniesiony może te 30cm ułatwiłoby widoczność:)
występ Pana Jakuba przeciętny, jak dla mnie za dużo informacji z zakresu historii Kuby, za mało ciekawostek o samej podróży

Polecane z kategorii spektakl