spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Michał Ilczuk - W ojczyźnie Samsunga-czyli welcome to Korea!

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Michał Ilczuk - W ojczyźnie Samsunga-czyli welcome to Korea!

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Michał Ilczuk - W ojczyźnie Samsunga-czyli welcome to Korea! - Bilety na spektakl teatralny

Co wiedzieliśmy o Korei Południowej przed wyjazdem na wymianę z uniwersytetu? Tyle co powszechny zjadacz chleba w Polsce – produkują Samsungi a za chwilę zaatakuje ich Północ. Przez pół roku mogliśmy przekonać się, że ten kraj ma do zaoferowania znacznie więcej, a wojna z
Północą nie spędza mieszkańcom snu z powiek. W Korei spędziliśmy pół roku na Uniwersytecie w Gwangju, w wolnych chwilach przemierzając kraj autostopem i pochłaniając tony kimczi. Na prezentacji opowiemy o naszych próbach odnalezienia się w zupełnie innej kulturze.
Jak nauczyć się czytać po koreańsku w dwa dni? Wódki brak - co pić ? Co oznacza zasada 100 dni? Smartfon generation? Z czym się je KPOP ? Jak się stopuje w kraju Kimów ? Czemu w akademiku pobierają odciski palców? Jak smakuje jogurt LG ? Jak używać Koreańskiej toalety?

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - Michał Ilczuk - W ojczyźnie Samsunga-czyli welcome to Korea!

Prezentacja bardzo interesująca, przedstawiona w sposób humorystyczny i bardzo przyjemny, zawierająca wiele różnorodnych informacji i ciekawostek z życia, które nas niejednokrotnie bardzo zaskakują :)
Bardzo fajne spotkanie. Sporo anegdot i śmiechu. Na luzie i z polotem.
Ciekawa prelekcja, interesująca treść i sposób przedstawienia;sprawna organizacja. Byłam pierwszy raz i zadziwiły mnie tłumy, które przybyły na spotkanie. Minusem była kiepska widoczność - siedziałam w drugiej części sali. Być może inne ustawienie krzeseł (nie jedno za drugim) by pomogło? Lub wyżej skierowany projektor?
Bardzo ciekawe spotkanie. Obserwacje poczynione oczami studenta, wiele zabawnych i zaskakujących informacji. Czas upłynął przyjemnie i szybko :) Polecam

Polecane z kategorii spektakl