spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - PIOTR HORZELA - Sudan Południowy

spektakl

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - PIOTR HORZELA - Sudan Południowy

KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - PIOTR HORZELA - Sudan Południowy - Bilety na spektakl teatralny

"Wychowałem się w leśniczówce na Pomorzu. Moje pierwsze podróże odbywałem na dystansie 12km. Była to codzienna trasa z domu do przedszkola. Później dystans się jedynie zwiększał. Podczas nauki w liceum podróżowałem po Polsce. W trakcie studiów na wydziale leśnym SGGW odwiedziłem kilka krajów europejskich. Po studiach przyszedł czas na opuszczenie „starego kontynentu”.

W ciągu ostatnich lat odwiedziłem Afrykę, Antarktydę, Amerykę Południową i kilka krajów w Europie. Łącznie na wspomnianych kontynentach (poza Europą) spędziłem blisko 4 lata.

W tym czasie zarówno podróżowałem jak i pracowałem. Praca w tak różnych i odległych miejscach, (oprócz finansowej stabilizacji) dała mi unikalną możliwość poznania otaczających mnie ludzi z innej perspektywy, niż podczas krótkich wyjazdów turystycznych. Poza pracą, sporą część czasu wykorzystałem na podróże do bardziej i mniej znanych na świecie miejsc.

Z wyjazdów przywiozłem niezliczoną ilość opowieści oraz zdjęć. Splot kilku wydarzeń, poparty doświadczeniami zdobytymi podczas wystąpień publicznych oraz pracy z dziećmi i młodzieżą, doprowadził mnie do decyzji o otwarciu działalności w Polsce. W jej ramach zajmuje się przybliżaniem ludziom części świata, które przemierzyłem."

Na spotkaniu w ODK Pod Lipami Piotr opowie o swojej podróży do Sudanu Południowego - najmłodszego państwa świata, w którym spędził dwa lata.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje KLUB OBIEŻYŚWIATÓW - PIOTR HORZELA - Sudan Południowy

Zajmujące opowieści, komfortowe miejsce do ich wysłuchania.
Mistrz reportażu. Dyskretnie pominął sytuację polityczną w tym kraju. Wojna była jak gdyby dodatkiem. Bardzo trafny układ, bo przecież ten kraj kojarzymy tylko z wojną i walką o wpływy ze sprzedaży z ropy naftowej. Drugie mistrzostwo, to przygotowana prezentacja multimedialna. Nawet nie zmartwiłam się mandatem za zaparkowanie samochodu w złym miejscu.
SUPER SPOTKANIE -pan PIOTR HORZELA był swietnie przygotowany ,fantastycznie z humorem przedstawiał rzeczy zwazne z zyciem ludzi innego kontynentu .Po spotkaniu wyszłam znacznie bogatsza w wiedze o SUDANIE a przecież o to w tych spotkaniach chodzi

Polecane z kategorii spektakl